Brytyjski dziennik „The Times” publikuje dziś sensacyjne informację, jakoby 21 państw Unii Europejskiej chciało postawić Polsce, a także Węgrom jednoznaczne ultimatum.

„The Times” twierdzi, że głównymi promotorami postawienia Warszawie i Budapesztowi tak poważnego ultimatum są władze Niemiec i Francji. Według brytyjskiej gazety udało się im zmobilizować poparcie 21 państw do akcji przeciw Polsce i Węgrom. Angela Merkel i Francois Hollande są sfrustrowani z powodu antyimigracyjnej polityki rządzącego Węgrami Viktora Orbana oraz jawnych wyzwań jakie rzuca ona eurokratom i ideologii jaką legitymizują oni swoją władzę oraz dążenia do ograniczania suwerenności państw narodowych. W przypadku Polski swoją rolę odgrywają działania rządu PiS w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, które zachodnie elity odbierają jako „naruszenia zasad państwa prawa”.

Brukselski korespondent „The Times” cytuje wysokiego urzędnika Unii Europejskiej, który stwierdził, że „jedność ma swoją cenę” a Polacy i Węgrzy „będą musieli wybrać” – albo przyjęcie imigrantów według planu narzucanego przez Komisję Europejską, albo opuszczenie UE. Eurokraci oczekują teraz na zatwierdzenie przez Europejski Trybunał Sprawiedliwości dyrektywy Komisji Europejskiej o podziale 160 tys. nielegalnych imigrantów między poszczególne państwa członkowskie.

thetimes.co.uk/kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
13 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. malkontent
  malkontent :

  Dla logicznie myślących !!! pytanie zasadnicze czy lepiej przyjąć 6.000 syryjskich katolików czy 1.000.000 Ukraińców ??? . Przy czym w pierwszym przypadku będzie wdzięczność 6.000 uciekających przed nieszczęściem i poprawne stosunki z UE, bez napięć , w drugim zaś inwazja Azjatów potomków rzezimieszków mających krew niewinnie wymordowanych Polaków z kresów, tworzących swe enklawy dla dalszej ekspansji i roszczeń terytorialnych. To drugie stało się już faktem na własne życzenie pisuaru wielkiego sprzymierzeńca ukropów. Przyjmuję tylko merytoryczną polemikę, plucie jadem pisdzielców ignoruję.

 2. jazmig
  jazmig :

  Nie mogą nas wyrzucić, bo od razu tracą dostęp lądowy do Litwy, Łotwy i Estonii. Tak więc nic nam nie mogą zrobić, ale nawet, gdyby nas wyrzucili, to żadna strata. Przed wejściem do UE Polska miała podpisane wiele porozumień dwustronnych z różnymi krajami świata ws. handlu i wychodziliśmy na tym lepiej, niż na handlu w ramach UE.

 3. mis_uszatek
  mis_uszatek :

  NIEREALNE. Moim zdaniem kaczka dziennikarska, albo kontrolowany wyciek dla zastraszenia (nierealna groźbą) Słowacja i Czechy tez nie chcą imigrantów ich tez wyrzucą? Co z Państwami bałtyckimi ( Geopolitycznie te twory są zależne od dobrej woli Polski). We Francjji wybory lada dzień, w Niemczech za pół roku. Spokojnie czekać, powoli rozgrywać i nie dać się sprowokować. To Oni mają szybko rosnący problem ( z religijno-kulturową wojna domową za progiem). Teraz próbują nam grozić, jutro będą chcieli rozmawiać, a pojutrze przyjdą po prośbie na klęczkach i w workach pokutnych. I w cale się nie zdziwię jak spełni się przepowiednia Nostradamusa i Polacy dogadają się z Arabami, wbijając nuż w plecy zachodniej Europie.

 4. krok
  krok :

  Już widzę jak Niemcy namówiły 21 państw za wyrzuceniem Polski i Węgier z Unii. Przecież to nie mam żadnego sensu. Z powodu 6 tys imigrantów kogokolwiek straszyć, ale dziennikarze opłaceni przez antypolaków z PO, mogą czasami wybazgrać podobnego fejka.

  • gan
   gan :

   Sensem jest medialne pogrążenie PiS w przedterminowych wyborach. Jeśli rozbije się PiS na drobne partyjki u władzy, to wcisną nam z unii wszystko, co tylko będą chcieli. Oczywiście – jak mówisz – mają wiele do stracenia i taki ruch im się nie opłaci. Ale spróbować wywołać panikę przez jakiś TVN zawsze można…

 5. rogerio
  rogerio :

  I tak się tworzy początek Międzymorza. A jeśli ktoś jest jeszcze nie do końca przekonany o celowości podziału Unii, to się go przekona, strasząc najazdem muzułmanów. Niektóre jednostki trzeba bowiem brać strachem, ponieważ same z siebie niczego nie zrozumieją. W sumie dobrze, że straszą, bo wiele osób upatruje w UE jakiegoś raju obiecanego, a w rzeczywistości to syf i degrengolada. Fajnie więc, że ktoś ma interes w podziale UE 😉 🙂 Fajnie i dla nas.

 6. mop
  mop :

  (…)Media, Departament Stanu, agencje wywiadowcze, centralna bankowość, Biały Dom, siły zbrojne USRAELA, amerykańska edukacja, przedsiębiorstwa i koncerny są po brzegi wypełnione członkami CFR, włączając w to amerykański kongres, na szczycie potężnej piramidy tego „niewidzialnego rządu” stoi nikt inny jak David Rockefeller – senior rodu finansującego CFR od samego początku jej istnienia: Te same korporacje kontrolują nie tylko Amerykę poprzez CFR, ale również JEWROPĘ poprzez zbudowany przez siebie JEWROKOŁCHOZ.
  ZRÓDŁO: http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Terroryzm.htm
  —– W okresie stowarzyszeniowym z JEWROKOŁCHOZEM straciliśmy więcej majątku niż w wojnie z Hitlerem.Straty Polski w wyniku niemieckiej agresji z lat 1939-1945 wynosiły około 500 mld USD. W wyniku akcesji do JEWROKOŁCHOZU Polska straciła od 600 mld USD do 2 bln USD a w wyniku akcesji do JEWROKOŁCHOZU i spłat długów Polska ponosi straty w wysokości ok. 80 mld USD rocznie. Trudno pojąć ekonomiczny sens tego stowarzyszenia i akcesji do JEWROKOŁCHOZU – komu rzeczywiście ma on przysporzyć korzyści bo na pewno nie Polsce?W 1989 roku – Balcerowicz i i rząd Mazowieckiego – mieli święty obowiązek zadbać o polski interes narodowy.Nie, nie zadbał!W nagrodę za pokojowe przejście z „demokracji socjalistycznej” do demokracji niesocjalistycznej otrzymaliśmy terapię „szokową”, czyli tzw. plan Balcerowicza. Plan, który z założenia polegał na braku jakiegokolwiek planu dla Polski. Przygotowano za to plan dla swoich, polegający na przejęciu przez nich majątku narodowego.
  Dotychczas nie sporządzono bilansu kosztów naszego członkostwa w JEWROKOŁCHOZIE.Tę tragiczną prawdę o wejściu Polski do JEWROKOŁCHOZU odczuwa już nasza gospodarka, a w konsekwencji także 85 proc. polskich rodzin.Ustalenia z traktatu akcesyjnego wkomponowują się w strategię niszczenia Polski, którą zgotowały nam ekipy liberałów i postkomunistów w ciągu lat tzw. transformacji ustrojowej.
  ZRÓDÓŁO:Nie zapomnijmy o genialnym ekonomiście, Balcerowiczu!
  —– Prof. Minford ocenia, że łącznie na członkostwie w JEWROKOŁCHOZIE każde brytyjskie gospodarstwo domowe traci 9265 GBP rocznie.
  Jeżeli w Polsce straty są podobne A NA PEWNO SĄ, oznacza to, że z powodu członkostwa w JEWROKOŁCHOZIE nasz kraj traci 234 mld zł rocznie (to cztery razy więcej niż wynoszą roczne unijne dotacje dla Polski), czyli każde gospodarstwo domowe traci co roku 17,3 tys. zł.
  —– Dlaczego „UK” wstąpiła i wystąpiła z JEWROKOŁCHOZU wyjaśnione w 2 minuty https://www.youtube.com/watch?v=mU6e3SvRpLA
  GDYBY W POLSCE RZADZILI POLACY A NIE TYLKO POLSKOJEZYCZNI POLTYCZNI ID..CI JUŻ DAWNO BY POSTĄPILI TAK JAK „UK”…
  —– A DLACZEGO W POLSCE TAK SIE DZIEJE??? CZYTAJ…

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/124047,miedzynarodowy-zyd-tresuje-swoje-malpy

  https://miziaforum.wordpress.com/2013/05/17/dlaczego-polacy-na-swiecie-maja-opinie-idiotow-debili-kretynow-frajerow-kapusi-i-parobkow/

  Czy odpowiada nam rola idiotów, czy też winniśmy zmądrzeć i poddać się zbiorowemu leczeniu przez Polaków, którzy jeszcze nie zidiocieli?