Prezydent Donald Trump poinformował na Twitterze o wynikach krótkiej wizyty sekretarza stanu Mike’a Pompeo w Korei Północnej.

Trump napisał, że Pompeo udało się wynegocjować uwolnienie 3 amerykańskich więźniów w Korei Północnej. „Miło mi poinformować, że Sekretarz Stanu Mike Pompeo jest w powietrzu i w drodze powrotnej z Korei Północnej z trzema wspaniałymi dżentelmenami, których wszyscy tak bardzo oczekują. Wydają się być w dobrym zdrowiu. Również dobre spotkanie z Kim Dzong Un. Termin i miejsce spotkania ustalone”.Wczoraj, podczas przemówienia na temat wycofania Stanów Zjednoczonych z porozumienia nuklearnego z Iranem, Trump niespodziewanie poinformował, że Mike Pompeo udał się z krótką wizytą do Korei Północnej.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Przypomnijmy, że jak informowała telewizja CNN w ubiegłym tygodniu, prezydent Korei Południowej Moon Jae-in przekonał przywódcę Korei Północnej Kim Dzong Una, by jego planowane spotkanie z prezydentem USA Donaldem Trumpem odbyło się w strefie zdemilitaryzowanej między obu Koreami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Korea Północna i Korea Południowa będą dążyć do denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego

Kresy.pl / Twitter

Reklama

Tagi: , , , , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz