Prezydent Donald Trump poinformował na Twitterze, że trwają rozmowy w sprawie szczytu z Kim Dzong Unem.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu, po ostrych słowach krytyki pod adresem wiceprezydenta Mike’a Pence’a ze strony północnokoreańskiego ministra spraw zagranicznych, Trump odwołał planowany na 12 czerwca szczyt z Kim Dzong Unem w Singapurze.

Od momentu ogłoszenia tej informacji, trwają jednak rozmowy między USA a Koreą Północną. Dzisiaj Trump poinformował na Twitterze, że obecnie trwają rozmowy dotyczące możliwości odbycia szczytu z Kim Dzong Unem. „Stworzyliśmy świetny zespół do naszych rozmów z Koreą Północną. Obecnie odbywają się spotkania dotyczące szczytu i nie tylko. Kim Dzong Czol, wiceprzewodniczący Korei Północnej, leci teraz do Nowego Jorku. Solidna odpowiedź na mój list, dziękuję!” – napisał Trump na Twitterze.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kim Dzong Czol to były szef wywiadu północnokoreańskiego i doradca Kim Dzona Una.

kresy.pl / twitter
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz