W ciągu tygodnia w wyniku gangsterskich porachunków na przedmieściach szwedzkiej stolicy zginęło 8 osób.

W środę wieczorem w zamieszkanej w większości przez imigrantów dzielnicy Kista nieznani sprawcy jadąc samochodem z bliskiej odległości oddali kilka strzałów w kierunku przywódcy gangu Lwy oraz jego kompana. Strzały okazały się śmiertelne. Policja nie zna motywów, ale podejrzewa, że dokonali tego członkowie gangu Bractwo rywalizującego o wpływy na lokalnym rynku handlu narkotykami.

Czytaj również: Szwecja: Imigranci ostrzeliwali tłum fajerwerkami [+VIDEO]

Także we wtorek na przedmieściach Sztokholmu zamordowano jeszcze trzy osoby. Prawdopodobnie to także było rezultatem porachunków grup przestępczych. Póki co nikt nie został aresztowany.

Szef lokalnej policji Ulf Johansson opisuje sytuację jako poważną i alarmującą.Już w ubiegłym roku sztokholmska policja zaapelowała do władz o utworzenie 300 dodatkowych etatów w najbardziej zagrożonych przestępstwami rejonach miasta. Zaliczono do nich dzielnice zamieszkiwane głównie przez imigrantów: Rinkeby, Tensta, Husby, Ronna, Geneta, Lina oraz Botkyrka.

Premier Szwecji Stefan Loefven, komentując w środę podwójne morderstwo w Kista, powiedział, że rząd pracuje nad zaostrzeniem kar, zmniejszeniem dostępności do broni oraz dodatkowym wsparciem policji.

Czytaj również: Szwecja: policjant opisał skalę przestępczości wśród migrantów. Premier: to fałsz


kresy.pl/ euronews.com/ rmf24.pl

Czytaj kolejny artykuł
2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • czas_przebudzenia
   czas_przebudzenia :

   Zasada wahadła ma pozytywne działanie tylko wtedy, gdy wcześniej dochodzi do powszechnego uświadomienia czym była siła zniewalająca. Gdy wyznawcy zła zwodzą ludzi i wtłaczają ich w wyznawania najgłupszych teorii, to „odbicie wahadła” może skutkować jeszcze głupszymi decyzjami niż wcześniejsze decyzje dające jakiś ucisk. Przykładem skrajnie głupiego odbicia wahadła, jest naród niemiecki, który uczestniczył na równych warunkach w sprowokowanej przez wyznawców zła rzezi I wojny światowej. Po klęsce i latach ucisku Niemcy zostali wtłoczeni w koleiny najgłupszego strategicznie „przywracania godności Niemcom”, gdy ich cała walka (rzekomo przeciw bolszewizmowi) rozpoczęta została we współpracy ze Związkiem Sowieckim. Gdy zniszczyli wszystkie światowe nastawienia anty-bolszewickie. Gdy poprzez konkurowanie z Sowietami o palmę pierwszeństwa w skali wdrażanego piekła na ziemi zaprzepaścili obraz wyższości kraju post-chrześcijańskiego nad pogańską nędzą marksistów. Gdy dali pretekst do propagowania dla ogłupieńców lewicowych, że „dobre” to może być tyko coś co zniszczy „białych uprzywilejowanych mężczyzn” (czytaj: „dobre” dla lewactwa stało się od półwiecza tylko coś, co zniszczy chrześcijańską kulturę Europy i chrześcijańskie narody Europy). ————————.
   Obecne wtłaczanie do Europy milionów mężczyzn w wieku poborowym, to już jest etap ujawniania się sił zła (relatywnie niebezpieczna dla złego sytuacja, bo nędznicy zawsze działają w ukryciu wg wytycznych duchowego króla zła).
   A ci niewiele zorientowani „uchodźcy” mają być dodatkową siłą armii zła, zaduszającą jakiekolwiek aspiracje narodowe tubylczych ludów. —————-. Najpierw musi nastąpić przełom zrozumienia w Europie znaczenia obezwładniającej matni sił marksizmu usadowionego na wszystkich szczeblach władzy w krajach Europy. Uświadomienie znaczenia zwodniczej idei d***kracji, jako systemu dobierania poddanych zła i … niszczenia przeciwstawiających się im ludzi Dobra. Dopiero po zrozumieniu tej matni lucyferiańskiej można liczyć na to wahadło wypychające nędzników diabła poza nawias Europy.