Szef polskiego MSZ z wizytą w Izraelu

Szef MSZ Grzegorz Schetyna udaje się dziś do Izraela, gdzie spotka się m.in. z premierem Benjaminem Netanjahu.

Wizyta ma być okazją do podsumowania 25 lat stosunków polsko-izraelskich. Schetyna odwiedzi także Autonomię Palestyńską.

Z szefem MSZ do Izraela uda się delegacja blisko 120 przedstawicieli biznesu i ośrodków naukowo-badawczych. Celem wizyty będzie przede wszystkim nawiązanie współpracy w dziedzinie nowych technologii, w której wdrażaniu Izrael zajmuje pozycję światowego lidera.

RIRM/ Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    tutejszym :

    Tak sobie czytam nagłówki artykułów na naszym Forum i same niedopowiedziane ciekawostki: Prezydent elekt Andrzej Duda spotkał się z Jebem Bushem, który zamierza ubiegać się o urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki z ramienia Republikanów. W przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania prezydenta elekta Andrzeja Dudy z Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem. Czyli nasz prezydent elekt pojechałó do USA po imprimatur, do NATO z zapewnieniem że „nic się nie zmieniło”. Ewa Kopacz będzie dziś rozmawiać z papieżem Franciszkiem. Czy papież Franciszek będzie tak naiwny jak dobry i udzieli tej Pani rozgrzeszenia?. WAŻNE!!! Szef MSZ Grzegorz Schetyna udaje się do Izraela, gdzie spotka się z premierem Benjaminem Netanjahu. Ze złą wiadomością – ze sprzedaży przez Izrael polskich lasów nic nie będzie. Komorowski już nic nie może, Schetyna dogorywa, Pani premier pakuje walizki przed wyjazdem do Brukseli. No i co dalej z tą spłatą wydumanych izraelskich roszczeń za pomocą sprzedaży polskich lasów?