Michael Flynn Junior, syn byłego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta Donalda Trumpa, generała Michaela Flynna, postawił pytanie o możliwą odpowiedzialność amerykańskich służb za zarzucane Syrii i Rosji ataki chemiczne.

Flynn Junior pyta na Twitterze: „Można się zgodzić lub nie, ale czy zaskoczyłoby KOGOKOLWIEK, gdyby nasz własny rząd (deep state) stał za tymi chemicznymi atakami tylko po to, by zwabić Trumpa do wojny z Rosją?”W następnym wpisie, Flynn Junior dołączył artykuł informujący o słowach sekretarza obrony Jamesa Mattisa z lutego br. o tym, że Waszyngton nie ma dowodów na użycie broni chemicznej przez rząd syryjski. „Dla tych z was, którzy myślą, że wcześniejszy wpis jest ‚spiskowy’ … zapytajcie siebie, dlaczego nigdy nie mieliśmy dowodów na ostatni chemiczny atak …” – pyta Flynn Junior.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Trump zmiękczył stanowisko ws. interwencji Syrii?

Kresy.pl / Twitter

Reklama

Tagi: , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz