Michael Flynn Junior, syn byłego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta Donalda Trumpa, generała Michaela Flynna, postawił pytanie o możliwą odpowiedzialność amerykańskich służb za zarzucane Syrii i Rosji ataki chemiczne.

Flynn Junior pyta na Twitterze: „Można się zgodzić lub nie, ale czy zaskoczyłoby KOGOKOLWIEK, gdyby nasz własny rząd (deep state) stał za tymi chemicznymi atakami tylko po to, by zwabić Trumpa do wojny z Rosją?”

W następnym wpisie, Flynn Junior dołączył artykuł informujący o słowach sekretarza obrony Jamesa Mattisa z lutego br. o tym, że Waszyngton nie ma dowodów na użycie broni chemicznej przez rząd syryjski. „Dla tych z was, którzy myślą, że wcześniejszy wpis jest ‚spiskowy’ … zapytajcie siebie, dlaczego nigdy nie mieliśmy dowodów na ostatni chemiczny atak …” – pyta Flynn Junior.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Trump zmiękczył stanowisko ws. interwencji Syrii?

Kresy.pl / Twitter

Oceń ten artykuł
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz