Jak poinformował dziś na Twitterze poseł Ruchu Narodowego, Robert Winnicki, policja wyznaczyła 5 tysięcy PLN nagrody dla osoby, która pomoże ustalić odpowiedzialnych za spalenie flagi Unii Europejskiej podczas wczorajszego Marszu Niepodległości. Prezes Młodzieży Wszechpolskiej, który brał udział w jej spaleniu, poprosił skarbnika MW o zgłoszenie go na policję. 5 tysięcy PLN od policji ma zostać przeznaczone na działalność narodową.

Winnicki umieścił swój wpis na Twitterze o godzinie 11.28, udostępniając wcześniejszy wpis prezesa Młodzieży Wszechpolskiej: Skarbnik @MWszechpolska na moją prośbę zgłosił mnie na podany numer, celem uzyskania obiecanej nagrody za wskazanie sprawcy spalenia flagi UE! Ja nie mam zamiaru ukrywać tego faktu, a dodatkowo jeszcze @MWszechpolska może zarobić!  – napisał Przebitkowski.

Jak informowaliśmy wczoraj, na twitterowym profilu Młodzieży Wszechpolskiej poinformowano, że w trakcie Marszu doszło do spalenia flagi UE.

Zobacz także: Ćwierć miliona ludzi na Marszu Niepodległości [+VIDEO]

Kresy.pl

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. zefir
    zefir :

    Pisząc poważniej to przypomnieć należy ,że wg pierwotnych założeń flaga europejska symbolizować miała :solidarność i harmonię między narodami Europy,zjednoczenie w różnorodności,doskonałość i całość.Flaga powstała z inspiracji chrześcijańskiej,z wizerunku Matki Boskiej,której głowę na lazurowym tle okala 12 gwiazd.Rozejrzyjmy się jak wygląda rzeczywistość.Dyktad Niemiec i Francji,parcie do federacyjnego komunizmu Spinellego-już patrona UE,dominanta lewactwa,multi-kulti,LGBTI itp,nie mają nic wspólnego i są zaprzeczeniem wymarzonej symboliki flagi.Ta rzeczywistość potwierdza zniszczenie pierwotnej symboliki flagi europejskiej,zgadnijcie przez kogo? Z pewnością nie przez manifestanta Marszu Niepodległości w Warszawie 11 listopada 2018r.