Miasto Krasnyj Liman znajduje się na północno-wschodnim krańcu obwodu donieckiego. Znalazło się na drodze „operacji antyterrorystycznej” ukraińskich sił bezpieczeństwa.

Za sztabem „opracji antyterrorystcznej” podawaliśmy dziś informacje o jej „sukcesie” w północnej części ziemi donieckiej. Takie były jej skutki dla szpitala w Krasnym Limanie:

A takie dla dworca kolejowego gdzie była jedna cywilna ofiara śmiertelna:

youtube.com/kresy.pl

12 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

    • vanderbrook
     vanderbrook :

     P. Owczarek. Wieksosc uzytkownikow tego portalu to myslacy kulturalni ludzie. Mamy tu niestety desant banderowcow, ktorych wypowiedzi charakteryzuje chamstwo i nieumiejetnosc argumentowania w sposob kulturalny. Gdy sie z jakas wypowiedzia nie zgadzaja, to miast przedstawic argumentacje poparta dowodami, obrazaja, rzucaja obelgi i szydza. Sa pasozytami. Nie zamieszczaja tu merytorycznych artykulow. Banderowskie metody rozprawiania sie z opozycja: siekiery, widly noze, pily, kule. Zgwalcic. Przepilowac. Zakopac, spalic, wrzucic do studni zywcem. Wypruc zyly. Przy okrzykach 'Slawa Ukraini. Herojam slawa.’ Gdy bedzie Pan sprawdzal uzytkownika uri nadajacego swe teksty z ukrainsko-jezycznej panstwowej szkoly w Gorowie Ilaweckim (b. dyrektor: Miron Szyc, syn upowca i banderowiec), moze Pan tez sprawdzic jego kolegow: wilk, raul, Tutejszy, tutejszym i Mercy. Uytkownik amstaf nie wypowiada sie kulturalnie i pochopnie oskarza innych uzytkownikow o agenturalnosc ale czasem wnosil swieze mysli, na ktorych temat niestety dyskusji nie podjal.

     • polmont
      polmont :

      Panie vanderBrook podaje pan jak zwykle cenne wiadomości. Mnie szczególnie interesuje ten Uri – co to za gość. Podana przez pana informacja, że nadaje ze szkoły w Górowie Iławieckim to jest coś!!! Brawo! Gdyby w miarę możliwości raczył by pan uchylić rąbka tajemnicy i coś więcej o nim napisać. Jak do tej pory wiem, że nie ma tyle lat ile sugeruje ( wcale nie jest w podeszłym wieku) i zmyślił swoją historię wziętą ze swego „życiorysu”. Mi osobiście stale brakuje czasu by mu się bliżej „przyjrzeć”.

     • vanderbrook
      vanderbrook :

      P. Polmont: Bardziej dokladnie, byc moze bardzo dokladnie namierzyl tego wroga Polski p. Zagonczyk. Widac, ze im bardziej ta narastajaca na tym forum sotnia banderowska sie pieni, zlosci i atakuje, tym bardziej nasze wpisy im przeszkadzaja. To jest czasem bardzo zabawne. Nie jest jednak zabawne, ze te zmije sa miedzy nami. For more than that get in touch by email.

 1. darek3013
  darek3013 :

  No uri naprzód zaprzeczaj. Mięsem już rzuciłeś. Nawiasem mówiąc szybko cię namierzyli i wygląda że trafnie bo nie zaprzeczałeś. Ty czasem nie boisz się że ktoś bardziej gwałtowny radykalny w swoich poglądach i działaniach od użytkowników tego portalu ( ze mną włącznie) w końcu zechce złożyć ci kurtuazyjną wizytę? Bo ja na twoim miejscu zacząłbym się już zastanawiać po co mnie namierzono i jak możne to wykorzystać. Ale w sumie zawsze możesz na Ukrainę pojechać a tam w banderstanie będziesz bezpieczniejszy.