Niedawny więzień Rosjan a obecnie deputowana ukraińskiego parlamentu podważyła sens dostarczanie broni Ukrainie przez państwa zachodnie.

„Czy Zachód powinien wspierać Ukrainę bronią? To zależy od determinacji zachodnich mocarstw. Dostarczanie broni Ukrainie może doprowadzić do trzeciej wojny światowej. Jeśli spojrzymy na obecną sytuację to powinna być spójna pomoc. Po pierwsze pomoc ekonomiczna i polityczna z sankcjami wobec Rosji. Kraj [Rosja] pwoinien zrozumieć, że zrobił źle i takie działania nie powinny być podejmowane we współczesnym świecie” – mówiła wczoraj Sawczenko dla Voice of America. Podważyła obecny model sankcji wobec Rosji mówiąc, że potrzeba „wprowdzić więcej sanckji personalnych by ulżyć cierpieniu ludzi [Rosjan]”.

uatoday.tv/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz