Mimo, że młoda miłośniczka piłki nożnej przebrała się w męskie ubranie i tak wytropił ją wzrok gorliwego strażnika.

Do zdarzenia doszło w mieście Dżeddah, gdzie dziewczynie przebranej w męskie ubranie jakimś trafem udało się wjeść na stadion Dżawhara. Starannie owinęła swoją głowę by ukryć długie włosy. Przybyła by obejrzeć mecz między klubami Al-Etihad i Al-Szabab. Wcześniej kupiła swój bilet przez internet.

Rzecznik miejscowej policji Ati Al-Kuraszi zaznaczył, że kobieta złamała prawo i jej postępek będzie przedmiotem dalszego zainteresowania organów ścigania. W Arabii Saudyjskiej prawo zabrania kobietom uczestnictwa w tego typu imprezach masowych.

saudigazette.com.sa/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz