Krzysztof Bosak i Robert Winnicki byli wczoraj gośćmi w programie „Tomasz Lis na żywo”.

W dyskusji wzięli jeszcze udział: Andrzej Celiński (były polityk SLD) i Cezary Michalski („Krytyka Polityczna”). Tematem był zbliżający się Marsz Niepodległości i jego hasło przewodnie „Polska dla Polaków”.

Zapis programu można obejrzeć poniżej:

KRESY.PL

7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. zan
  zan :

  Nie trzeba specjalnych umiejętności. Lewaki same się praktycznie orzą. To jak złośliwie komentować kiepski film. Recenzent nie musi mieć super poczucia humoru ani kreatywności. Taka recenzja to samograj. Oczywiście pośmiać się można z poziomu Polaków (a raczej ludzi ogólnie), bo te jałowe dyskusje na poziomie pytań „czy Polska powinna istnieć” nie powinny w ogóle mieć miejsca. Jako społeczeństwo zachowujemy się jak 30 latek kiblujący 20 rok w drugiej klasie.

  • zan
   zan :

   …i oczywiście na tle lewaka byle chłystek bez wizji, programu i wiedzy może zabłyszczeć jako „narodowiec”. To też element socjotechniki. W ten sposób nachalnie wykreowano np. Wałęse i Michnika, którzy na tle komuny blyszczeli jako…. antykomuniści, antysystemowcy itd. Te same zgrane numery od 200 lat.

 2. raf66
  raf66 :

  Lewak z „Krytyki politycznej „( jeśli przekręciłem to proszę mnie poprawić ) „zapomniał ” powiedzieć że kilka lat temu ” zadymy” podczas Marszu Niepodległości dokonała lewacka dzicz z Niemiec , która to po interwencji Policji schroniła się w ich siedzibie w Warszawie.Oczywiście sprawę zatuszowano i nikt z tych bandytów nie odpowiedział za swoje czyny.Raf66

 3. wojewodamichal1
  wojewodamichal1 :

  obejrzałem całość – Celiński poza mentorskim tonem nie powiedział nic. Zastanawiam się, czy on do końca wiedział co chce powiedzieć, bo gdyby wyciągnąć z tego konkrety – byłaby absolutna cisza. Aczkolwiek ten „etniczny Amerykanin” był super. Ten drugi człowiek to w ogóle „człowiek zagadka”. Co on mówił poza straszeniem hitlerem i stalinem? Ja nie zapamiętałem absolutnie nic istotnego. A „chłopaki Narodowcy” może nie błyszczeli aż tak bardzo, ale w kilku zdaniach udało im się powiedzieć więcej konkretów niż tym lewakom przez 20″. Lisa nie ma co oceniać – pora mu odejść…

 4. kojoto
  kojoto :

  Lisa nigdy nie obejrzałem w całości bo taki sposób organizacji i prowadzenia programu uwłacza ludzkiemu intelektowi, ale fragmenty owszem w ramach koniecznej edukacji (na co byc przygotowanym). Muszę przyznać, że i w tym przypadku po 5 minutach miałem juz bardziej niż dość. Michalski jest strasznym krętaczem – ale cieńkim. Widziałem go może w dwóch dyskusjach w których brał udział tez Stanisław Michalkiewicz. Wyglądało to tak, że Michalkiewicz mu złośliwie słodził pod niebiosa (robiac z niego ofiare losu), a Michalski się wił i próbował nie powiedziec nic co mogło by sprowokowac Michalkiewicza do ostrzejszej reakcji. Po prostu bał się jeszcze gorszej masakry.

 5. kojoto
  kojoto :

  Chłopcom z Młodzierzy Wszechpolskiej no niestety – nie podaruję rozwalenie RN. W czasie kiedy jest potrzebna praca u podstaw i praca organiczna, bodaj jeszcze bardziej niz w czasach zaborów. Oni przyczyniają sie do rozwalenia ogromnej organizacji pracującej na rzecz uświadamiania Polaków, za cenę wprowadzenia kilku posłów – do powiedzmy to jasno – chuj wartego sejmu. W sejmie nic nie osiągną, a RN nie będzie łatwo odbudować.