Rosjanie zaszyli niedopałek w ciele prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego

„Gdzie są granice barbarzyństwa? Do jakiej profanacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej byli w stanie posunąć się Rosjanie?” – pyta tygodnik „ABC”, ujawniając szokujące informacje dotyczące moskiewskiej sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej. Rosjanie zaszyli niedopałek papierosa w ciele ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie, Ryszarda Kaczorowskiego.

Tygodnik „ABC” dotarł do zatrważających informacji na temat kolejnego skandalu związanego z czynnościami podejmowanymi po katastrofie smoleńskiej. Tym razem dowiadujemy się, iż w moskiewskim Biurze Ekspertyz Sądowo-Medycznych, gdzie dokonywano sekcji zwłok ofiar katastrofy, zaszyto niedopałek papierosa w ciele prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.

Gazeta ujawniła fragment protokołu prokuratorskiego z ekshumacji zwłok 22 października 2012. „W jamie opłucnowej po stronie lewej przy kręgosłupie ujawniono fragment papierosa z filtrem” – czytamy w dokumencie – „Fragment ten otoczony jest białokremową bibułką ściśle otaczającą filtr i brązowe liście tytoniu, przy tym końcu bibułka ta wykazuje nieregularne przerwanie. Filtr jest barwy ciemnoszarej, bibułka go otaczająca jest przerwana na granicy filtra i części dalszej prawie na całym obwodzie. Na bibule nie stwierdzono żadnych oznaczeń. Fragment papierosa ma długość 3 cm, jego średnica około 0,8 cm. Fragment papierosa zabezpieczono do badań genetycznych i opisano jako ślad genetyczny nr 19”.

Przypadek? „Nie ma fizycznej możliwości, by niedopałek papierosa w ciele ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie znalazł się przypadkowo” – odpowiada Marek Pyza na łamach „ABC”. „Musiało się to wydarzyć w czasie moskiewskiej sekcji. Wyłącznie wtedy” – dodaje.

„O ile przy ogromnej dobrej woli można spróbować zrozumieć omyłkowe zaszywanie w ciałach drobnych przedmiotów, np. przyborów używanych w trakcie sekcji, to niedopałek w żadnym razie nie miał prawa tam się znaleźć” – tłumaczy dziennikarz.

PCh24.pl

13 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • sylwia
   sylwia :

   W kontekście należy tokującym tu o zaszywaniu Ukraińcom wypomnieć, że po zgwałceniu polskich kobiet w wołyńskiem, stanisławowskiem i tarnopolskiem, żywym i krzyczącym z bólu rozcinali brzuchy, wyrywali macicę i zaszywali im w brzuchach żywe koty. Był niedopałek? Przeczytajmy co Ukraińcy zrobili z polskim niemowlęciem: : „Wymordowanie mieszkańców kolonii Parośla miało miejsce 9 lutego 1943 r., kiedy uzbrojona banda ukraińska z okolic Włodzimierca, udająca radzieckich partyzantów, weszła z rana do kolonii i rozmieściła się we wszystkich domach, by po południu podstępnie wszystkich powiązać i na umówiony sygnał zamordować, zabijając ostrymi narzędziami, przeważnie siekierami, nie oszczędzając nikogo. Zamordowano 173 osoby, tylko 11 osób, przeważnie dzieci, ciężko okaleczone, zostały potem uratowane. Jak zwykle czyniły to bandy, po dokonanym morderstwie gospodarstwa ograbiono, zabierając cały dobytek i żywy inwentarz. Późniejsze oględziny pomordowanych wykazały szczególne okrucieństwo oprawców. Niemowlęta były przybijane do stołów nożami kuchennymi, kilku mężczyzn było obdartych ze skóry pasami, niektórzy mieli wyrywane żyły od pachwiny do stóp, kobiety były nie tylko gwałcone, lecz wiele z nich miało poobcinane piersi. Wielu pomordowanych miało poobcinane uszy, nosy, wargi, oczy powyjmowane, głowy często poobcinane. Po dokonaniu rzezi mordercy urządzili libację w domu sołtysa. Po odejściu oprawców, wśród resztek jedzenia i butelek po samogonie znaleziono martwe dziecko około 12-miesięczne, przybite bagnetem do stołu, a w ustach dziecka włożony był niedojedzony kawałek kiszonego ogórka. Oprócz mieszkańców Parośli, w kolonii zostały zamordowane tego dnia następujące osoby – z Wydymera: Józef Burzyński lat 20, Marcin Kopij lat 45, Ignacy Moskowicz lat ~40, Jadwiga Rudnicka lat 14; z Majdanu: Jankiewicz Józef lat 24 i Stanisława lat 28 z d. Wożniak; z Grabiny Bolesław Burzyński lat 36.” http://wolyn.ovh.org/opisy/parosla-09.html http://politikus.ru/articles/32910-sklonnost-k-sadizmu-istoricheskaya-tradiciya-ukrainskih-nacionalistov.html Przykład: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Ostr%C3%B3wkach Największymi wrogami Polski i Polaków są teraz Ukraińcy.

    • sylwia
     sylwia :

     Zwróćmy uwagę na proukraińską chytrą robotę, której tu dokonał Ukrainiec WoiwodaMihajło: 1. Na krytykę zbrodni UPA natychmiast odpowiedział obraźliwym atakiem na autora. 2. Zrównał potworne zbrodnie Ukraińców na narodzie polskim, zbrodnie dokonane z barbarzyństwem równym jedynie zbrodniom tureckim na Ormianach, z wrogim chuligańskim gestem nieznanego sprawcy: wrzucenia peta do zwłok. Tego nie mogło napisać ukraińskie kacapskie ścierwo: to napisało ukraińskie kacapskie ścierwo. Ukrainiec WoiwodaMihaiło to banderowskie bydlę, które nie zawahało się nawet wystawić fotografii swej matki zrobione w niedogodnej dla Niej chwili, na publiczne pośmiewisko, zamieszczając na forum Jej zdjęcie. No more comment.

     • wojewodamichal1
      wojewodamichal1 :

      @ jazmig – ty jesteś banderowskim ścierwem i wyp.erdalaj z polskiego forum – [pozwoliłem sobie zacytować]. Na prawdę myślisz, że kolejne ruskie ścierwo będzie mi mówiło co mam robić? I nie bardzo rozumiem, czemu jesteś, aż tak tępy i dodałeś do swojego postu zdjęcie które ja dodałem? Przejrzyj szmaciarzu historie postów zrozumiesz. Żałosny jesteś – tylko tyle

 1. jazmig
  jazmig :

  Pójdźcie kiedyś do kostnicy i zobaczcie, co tam robią ze zwłokami. W jakim stanie było ciało Kaczorowskiego? Co tam niby pozszywano? Różne elementy mogą się znaleźć w zwłokach, które wcześniej były pokawałkowane. Często, żeby jakoś wyglądały, wkłada się wypełnienie ze szmat lub papieru, bo nie ma jelit, wątroby itp. Tak dzieje się na całym świecie, a ktoś tu drze pysk o Rosjanach. Trzeba było nie rozbijać u nich samolotu z naszymi ważniakami.

 2. wepwawet
  wepwawet :

  Jeśli pamięć mnie nie zawodzi to obecna pani premiera Kopacz twierdziła, że była osobiście przy każdej sekcji zwłok. Przecież była tam wtedy po to aby pilnować by ciała były traktowane z szacunkiem i godnością. Rozumiem, że ruskie lubią upokarzać Polaków kiedy tylko się da, ale co tam robiła ta kobieta – wakacje sobie zrobiła… a może sama paliła?