Samochód z nielegalnymi migrantami uderzył w ścianę domu podczas ucieczki

Samochód z nielegalnymi migrantami rozbił się podczas ucieczki przed Strażą Graniczną. Maszyna uderzyła w ścianie domu.

Jak informuje portal Życie Sokołowa we wtorek w miejscowości Przywózki w powiecie Sokołowskim samochód uderzył w ścianę domu jednorodzinnego. Kierowca, obywatel Turkmenistanu uciekał przed patrolem Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. W aucie przebywały jeszcze trzy osoby, którzy są obywatelami Egiptu. Po uderzeniu w dom kierowca próbował uciec, ale został zatrzymany przez Straż Graniczną.

Jak informuje rzecznik prasowy policji w Sokołowie Podlaskim st. sierż. Aleksandra Borowska kierowca na skrzyżowaniu stracił panowanie nad samochodem i uderzył w budynek mieszkalny. Po zdarzeniu migranci zostali zatrzymani i przetransportowani do szpitala. “Była to akcja Straży Granicznej, a my jako policja działaliśmy już przy samym zdarzeniu drogowym.”

Czytaj: Pościg za nielegalnymi imigrantami [+VIDEO]

Natomiast według ustaleń Miejskiego Reportera z relacji innych świadków zdarzenia wynika, że było jeszcze jedno auto, które zdołało uciec. Jednakże w lesie przed miejscowością Bielany porzucił pasażerów, którzy rozbiegli się w kilku kierunkach. Portal informuje, że zdaniem jednego z czytelników a trasie pościgu było sporo posterunków ale żaden nie zareagował mimo tego, że pojazdy można było zatrzymać dużo wcześniej.

Według najnowszych informacji Straży Granicznej, w czwartek 20 czerwca odnotowano 20 prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej.

Czytaj: “Zdejmij mundur, przeproś matkę”. Dofinansowana z budżetu Wrocławia i UE wystawa uderza w polskie służby na granicy

zyciesokolowa.pl/Miejski Reporter/Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply