Według przywódcy Żydów Sefardyjskich Icchaka Josefa w Izraelu nie mogą mieszkać goje, którzy nie przestrzegają Praw Noego. Ci, którzy zdecydują się je przestrzegać mogą pozostać w kraju i służyć Żydom.

Izraelski sefardyjski rabin Icchak Josef stwierdził, że zgodnie z żydowskim nie przestrzegają siedmiu Praw Noego nie-Żydzi nie mogą mieszkać w Izraelu. Jeśli goj ich nie przestrzega to „powinniśmy go wysłać do Arabii Saudyjskiej”. Rabin dodał też, że właśnie to zrobią Żydzi gdy nadejdzie odkupienie.

Według rabina goje mogą tez przebywać w Państwie Żydowskim, gdyż na świecie nie pojawił się jeszcze mesjasz i władza żydowska nie jest jak na razie zbyt silna.

Ci nie-Żydzi, którzy zaakceptują siedem Praw Noego mogą pozostać w Państwie Żydowskim. Będą pełnić rolę sług.

Siedem Praw Noego to moralny kodeks w którym zakazuje się bałwochwalstwa, bluźnierstwa, morderstw, rozwiązłości, kradzieży oraz okrucieństwa wobec zwierząt (zakaz spożywania mięsa wyciętego z żywego zwierzęcia). Siódmym prawem jest sprawiedliwość czyli potrzeba zorganizowania sądownictwa, by wymierzać sprawiedliwość i dbać o przestrzeganie wcześniej opisanych praw.

timesofisrael.com/ kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
12 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • zan
   zan :

   u Rydzyka leci proizraelska propaganda i trwa judaizacja chrześcijaństwa. On pracuje nad tym by polscy katolicy byli sługami Żydów w Polsce. Nie wiem skąd się wziął mit, że Rydzyk to katolik. Od ciągłego powtarzania? Z Rydzykiem jest tak samo jak z PiSem. Kiedyś tylko słuchacze czasem na antenie coś bluzneli na Starszych Braci, ale ekipa Rydzyka mocno takie zachowania piętnuje. Na dwa sposoby: 1) kadzi Żydom, promuje judaizm 2) niepokornym owieczkom puszcza oko dając do zrozumienia: wicie rozumicie, musimy ostrożnie z tymi Żydami, bo nam zabiorą koncesję.

 1. mp
  mp :

  ta stara talmudyczna putta jeszcze jara jakieś mocne zioła,albo chleje.A jak pochleje robi sie szczera.Widać jak na dłoni że nie tylko bolszewizm jest plemiennym produktem żydowskim ale i skrajny szowinizm o podłożu nazistowskim.Takich powinno się skazywać na dożywocie za mowe nienawiści.FOXMAN Z A.D.L. BIERZ SIĘ ZA TO

 2. zefir
  zefir :

  Tego parcha i wszarza Icchak Josefa należałoby umieścić wśród jewropejskich debili,zwolenników tych,którzy deklarują usłużność parchom na zasadzie tzw praw Noego.Te bzdety wymyślono dla zniewolenia nie-żydów przez podstępnych,zwyrodniałych parchów żydowskich.Każdy niezależny Naród,ceniący swą godność winien strzec się przed wpływami obcych,w szczególności parchatych,żmijowatych dusicieli.