Podczas środowego spotkania z prezydentem Senegalu, Putin na początku rozmowy nawiązał do meczu Polska-Senegal sprzed dwóch dni.

Na rozpoczęcie spotkania w Moskwie, prezydent Senegalu Macky Sall podkreślił, że jest pierwszym prezydentem swojego kraju, który przyjechał z wizytą do Rosji. Polityk podziękował za zaproszenie i pogratulował Władimirowi Putinowi „doskonałej organizacji” trwającego w Rosji mundialu.

Z kolei prezydent Rosji pogratulował natomiast przywódcy Senegalu zwycięstwa w meczu z Polską. Reprezentacja Polski to silna drużyna, która składa się z utalentowanych graczy – powiedział Władimir Putin.

CZYTAJ TAKŻE: Falstart Polski na mundialu – przegrywamy z Senegalem [+VIDEO]

W środę Putin, poza rozmową z prezydentem Senegalu, odbył spotkanie również z prezydentem Portugalii – Marcelo Rebelo de Sousa, sekretarzem generalnym RE – Thorbjoerna Jaglanda i sekretarzem generalnym ONZ – Antonio Guterres.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Przed początkiem rozmów Putin powiedział m.in., że jest bardzo zadowolony z przebiegu mistrzostw świata, a także podziękował wszystkim uczestnikom rozgrywek.

Kresy.pl / dorzeczy.pl / interia.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz