Śledczy z Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście mają sprawdzić czy ostatnie wpisy dotyczące imigrantów zamieszczone przez „Pudziana” na Facebooku nie są tzw. mową nienawiści.

Jedno ze stowarzyszeń prowadzących projekt pod nazwą „HejtStop” złożyło zawiadomienie do prokuratury. Według niego wpisy dotyczące imigrantów zamieszczone na Facebookowym profilu Pudzianowskiego mogą podchodzić pod art.256 Kodeksu Karnego. Prokuratura zbada czy nie była to tzw. mowa nienawiści.

Donos do prokuratury dotyczył treści m.in. tego wpisu – Mam ten sam problem z tymi skur….mi!!! Dziś to samo – kilku chłopaki wywalili z naczepy przy asyście policji po francuskiej stronie i plandeki oczywiście pocięte.
PS. nie mam litości – śmiecie ludzkie!!!!! Mnie tam dać!! nie pożałuje bejsbola zero tolerancji!!! Ludzie jaka tolerancja?????? Ja już nie mam tolerancji dla tych śmieci – co niby nazywają się ludźmi!!!!! Niedługo sam przejadę się do UK promem z Calais i poczekam na kilku w naczepie Mariusz Pudzianowski. Jak mi ktoś z naszych pseudo-celebrytów powie, że ma być tolerancja, to wsadzę go do naczepy i niech zobaczy ludzkość oraz ich tolerancję!!! –
ale też zdjęcia z kijem baseballowym.

radiozet.pl / kresy.pl

7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. zan
    zan :

    HejtStop – czylli walka z uczuciem nienawiści. Nienawiść jest uczuciem NATURALNYM, np. można nienawidzić gwałcicieli, złodziei i brudasów :). Dopóki człowiek nie popełnia przestępstwa, to nie powinien być nękany. Ciekawe, że te stowarzyszonka milczą gdy na salonach brylują natowcy nienawistncy podpuszczający do wojny z Rosją, tropiący wszędzie spiski rosyjskie itd.