„Szanowni Państwo, na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie. O nowej porze emisji powiadomimy niezwłocznie po uzyskaniu informacji w tej kwestii” – napisano w poniedziałek wieczorem na koncie twitterowym „Warto rozmawiać”.

Przed wejściem do studia poinformowano nas że program jest nagrywany i zostanie wyemitowany później Tyle dowiedziałem się od dyrekcji anteny Kiedy? Nie wiem Nagrany program z udziałem ministra P. Czarnka dot konsekwencji nauczania zdalnego dla dzieci, nauczycieli, rodzin – napisał na twitterze Jan Pospieszalski.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Do sprawy nie odniosła się na razie Telewizja Polska.

Zamiast „Warto rozmawiać” w TVP3 pokazana została powtórka dokumentu Ewy Stankiewicz „Stan zagrożenia” o katastrofie smoleńskiej. Program został wyemitowany premierowo w niedzielę w TVP1.

„Bardzo mi przykro, niezwykle cenię programy Janka i Pawła. I wiem co to znaczy być w takiej sytuacji” – skomentowała na Twitterze Stankiewicz.

Portal „Wirtualne Media” przypomina, że w ubiegły wtorek posłanka PiS i członkini Rady Mediów Narodowych Joanna Lichocka skrytykowała poprzedni odcinek programu Pospieszalskiego. W programie dyskutowano o konsekwencjach epidemii dla gospodarki i systemu służby zdrowia.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Zobacz także: Lichocka straciła prawo jazdy

„Jan Pospieszalski jest zapewne przeciw lockdownowi, bo nie może zarabiać koncertami ale w mediach publicznych podważać w środku pandemii potrzebę noszenia masek, występować przeciw ograniczeniom itp. – no to jest jednak skandal” – napisała na Twitterze Lichocka.

„Skandaliczny przekaz programu „Warto rozmawiać” w TVP wymaga moim zdaniem także reakcji Rady Mediów Narodowych. Na najbliższym posiedzeniu złożę projekt stanowiska RMN w tej sprawie” – zadeklarowała.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Także w ubiegłym tygodniu opublikowała pisma ze swoją oceną oraz prośbą o wyjaśnienia, które skierowała do prezesa TVP Jacka Kurskiego i szefa KRRiT Witolda Kołodziejskiego.

Zobacz także: Wpływowa posłanka PiS przeciw wypowiedzeniu Konwencji Stambulskiej, którą ocenia jako korzystną

wirtualnemedia.pl / Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz