Do szpitala w Rzeszowie z poważnymi ranami zadanymi prawdopodobnie nożem trafiło dwóch ukraińskich studentów. Policja poszukuje trzeciego Ukraińca, który wraz nimi wynajmował mieszkanie.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek około godziny 3 w Rzeszowie przy ulicy Rejtana, w mieszkaniu, które wynajmowało trzech młodych Ukraińców. Jednego z nich znaleziono z poważnymi obrażeniami przed blokiem, drugi znajdował się nieprzytomny w mieszkaniu, w którym były widoczne ślady walki.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

6604 PLN    (30.01%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

Mężczyźni w wieku 19 i 21 lat z poważnymi obrażeniami zadanymi „niebezpiecznym narzędziem” trafili do szpitala. Według RMF FM są to studenci studiujący w Polsce.

Policja opublikowała wizerunek trzeciego obywatela Ukrainy, który, jak podano, „może mieć związek” z tym zdarzeniem. Jest on poszukiwany.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracują nad ustaleniem szczegółowego przebiegu zdarzenia. Dotychczas nikogo nie zatrzymano w tej sprawie.

Według „Faktu” trzej ukraińscy studenci byli znani mieszkańcom bloku z głośnych awantur. Feralnej nocy ich sąsiedzi słyszeli krzyki i odgłosy bójki w mieszkaniu, a potem na klatce schodowej. W pewnym momencie jeden z rannych Ukraińców wybiegł przed blok i zaczął wzywać pomocy. Trzeci uczestnik bójki zbiegł przed przybyciem mundurowych.

CZYTAJ TAKŻE: Wrocław: Ukrainiec z nożem zaatakował kobietę, potem poderżnął sobie gardło

Kresy.pl / fakt.pl / podkarpacka.policja.gov.pl / rmf24.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz