Do szpitala w Rzeszowie z poważnymi ranami zadanymi prawdopodobnie nożem trafiło dwóch ukraińskich studentów. Policja poszukuje trzeciego Ukraińca, który wraz nimi wynajmował mieszkanie.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek około godziny 3 w Rzeszowie przy ulicy Rejtana, w mieszkaniu, które wynajmowało trzech młodych Ukraińców. Jednego z nich znaleziono z poważnymi obrażeniami przed blokiem, drugi znajdował się nieprzytomny w mieszkaniu, w którym były widoczne ślady walki.

Mężczyźni w wieku 19 i 21 lat z poważnymi obrażeniami zadanymi „niebezpiecznym narzędziem” trafili do szpitala. Według RMF FM są to studenci studiujący w Polsce.

Policja opublikowała wizerunek trzeciego obywatela Ukrainy, który, jak podano, „może mieć związek” z tym zdarzeniem. Jest on poszukiwany.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracują nad ustaleniem szczegółowego przebiegu zdarzenia. Dotychczas nikogo nie zatrzymano w tej sprawie.

Według „Faktu” trzej ukraińscy studenci byli znani mieszkańcom bloku z głośnych awantur. Feralnej nocy ich sąsiedzi słyszeli krzyki i odgłosy bójki w mieszkaniu, a potem na klatce schodowej. W pewnym momencie jeden z rannych Ukraińców wybiegł przed blok i zaczął wzywać pomocy. Trzeci uczestnik bójki zbiegł przed przybyciem mundurowych.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

CZYTAJ TAKŻE: Wrocław: Ukrainiec z nożem zaatakował kobietę, potem poderżnął sobie gardło

Kresy.pl / fakt.pl / podkarpacka.policja.gov.pl / rmf24.pl

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz