Dr Jerzy Targalski w charakterystyczny dla siebie sposób skomentował zawetowanie przez prezydenta Dudę ustaw o KRS i SN.

Jak powiedział Targalski w Telewizji Republika „Prezydent Andrzej Duda wbił nóż w plecy Jarosława Kaczyńskiego, który się tego nie spodziewał”.

Według Targalskiego, po wygranych wyborach prezydenckich, „bezpieka” stworzyła portret psychologiczny prezydenta-elekta. –  Stwierdzono, że po pierwsze ma ego, po drugie jest słaby, a po trzecie, grając na ego można uzyskać to, czego sobie życzymy. Wtedy przystąpiono do realizacji serialu pt. „Ucho Prezesa”. Jego celem było wywołanie reakcji prezydenta, że „ja tu wszystkich przekonam, że jestem niezależny, pokażę Kaczyńskiego”. I pokazał. To, że na trupie Polski pokazał swoje „ja”, to go nie interesowało. Bezpieka mało zainwestowała, a otrzymała świetny rezultat – przekonywał Targalski, nie podając jednak żadnych dowodów na poparcie swojej tezy.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Targalski: Atak na polski konsulat w Łucku to prowokacja Putina

Kresy.pl / TV Republika

 
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    zefir :

    W swym bełkocie Targalski marzy by Prezydentem RP była ciapa,ofiara losu,niedojda i łamaga,na modłę poprzedniego.Ponieważ „ma ego” (ten dr historyk nie ma tego),to brużdzi w chorej wizji Targalskiego,którą dziarsko snuje -taki prezydent mu nie pasuje.Jeśli zaś „jest słaby” jak podpowiada doktorowi „bezpieka”,to logiki Targalskiemu też brakuje-słaby nie „wbija noża w plecy” tylko panikuje,często też abdykuje.Wygląda na to ,że dr Targalski „Ucho Prezesa”reżyserował,tak je reklamuje,tak mu do bredni pasuje,że się na nie powołuje.Znamy takiego,który „ch.j,d.pa i kamieni kupa” z Polski robił,teraz Targalski z nim konkuruje ,”trupa Polski” pokazuje i do swojego umiłowanego banderlandu Polskę porównuje.