Targalski nie podał żadnych dowodów na poparcie swoich słów.

W wypowiedzi dla portalu Telewizji Republika, dr Jerzy Targalski powiedział – Jest to seria prowokacji, którą urządza Putin – oczywiście – nie osobiście, a poprzez FSB. Ponieważ poprzednie – nazwijmy to „lekkie” – prowokacje w postaci niszczenia pomników, nic nie dały, to musiał przejść do działań poważniejszych.Myślę, że Putin dalej będzie eskalował tego typu akcje, tym bardziej, że w Polsce jest wiele osób, które tylko na te akcje czeka, żeby na propagandzie antyukraińskiej, prorosyjskiej, zbić kapitał polityczny, to chyba oczywiste.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Siedziba polskiego konsulatu w Łucku ostrzelana z granatnika

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dom lwowskiego mera ostrzelany granatnikiem [+FOTO]

Ponad 20 granatników z Ukrainy w bagażniku autokaru. Miały trafić do Polski

Kresy.pl / Telewizjarepublika.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz