W drugim meczu Polski w grupie H reprezentacja naszego kraju przegrywa 0:3 z Kolumbią, przez co traci szansę na wyjście z grupy.

Pierwszego gola Polska straciła pod koniec drugiej połowy meczu, kiedy to po rzucie rożnym zawodnik Kolumbii, Yerry Mina, zdobył bramkę głową.

Drugą bramkę reprezentacja Polski straciła w drugiej połowie. W 70 minucie piłkę do siatki po kontrze skierował Falcao.

Trzecią bramkę Polska straciła w 75 minucie po strzale Cuadrado.

Po remisowym wyniku 2:2 w meczu Japonia-Senegal polska reprezentacja nie ma już żadnych szans na wyjście z grupy. Ostatni mecz z Japonią będzie ostatnim meczem Polaków na Mundialu.