W drugim meczu Polski w grupie H reprezentacja naszego kraju przegrywa 0:3 z Kolumbią, przez co traci szansę na wyjście z grupy.

Pierwszego gola Polska straciła pod koniec drugiej połowy meczu, kiedy to po rzucie rożnym zawodnik Kolumbii, Yerry Mina, zdobył bramkę głową.

Drugą bramkę reprezentacja Polski straciła w drugiej połowie. W 70 minucie piłkę do siatki po kontrze skierował Falcao.

ZOBACZ TAKŻE: Falstart Polski na mundialu – przegrywamy z Senegalem [+VIDEO]

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Trzecią bramkę Polska straciła w 75 minucie po strzale Cuadrado.

Po remisowym wyniku 2:2 w meczu Japonia-Senegal polska reprezentacja nie ma już żadnych szans na wyjście z grupy. Ostatni mecz z Japonią będzie ostatnim meczem Polaków na Mundialu.

Kresy.pl

 
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

    • Avatar
      Gaetano :

      @KazimierzS Tu są. Styl, w którym reprezentacja przegrała dwa mecze był żałosny, choć wiadomo, że nie tylko samych reprezentantów należy za to winić. Znów było to pompowanie balonika, który pękł. Oby odpowiednie wnioski zostały na przyszłość wyciągnięte. Ale: „Czy wygrywasz, czy nie i tak kocham cię, bo w moim sercu Polska na dobre i na złe”.