Wszystkie bramki jakie zostaną użyte w meczach meczach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji w 2018 roku zostaną wyprodukowane przez polską firmę.

Bramki na mundial w Rosji dostarczy polska firma Interplastic z siedzibą w Chwaszczynie. Przedsiębiorstwo wcześniej dostarczało wyposażenie nie tylko do hal m.in. w Lublinie, Stargardzie Szczecińskim, Lubinie czy Toruniu, ale wysyłało swój sprzęt także na igrzyska w Rio de Janeiro w 2016 roku. Wyprodukowane w Polsce bramki użyto w Brazylii podczas turniejów piłki ręcznej.Firma chwali się, że atutem, który zaważył wówczas o wyborze polskich bramek na najbardziej prestiżową imprezę sportową, jest unikatowa i opatentowana ich konstrukcja „Goal in a box”. Pozwala ona na umieszczenie kompletnej bramki wraz z siatką w jednym kartonie, co znacząco wpływa na obniżenie kosztów transportu oraz magazynowania.

CZYTAJ TAKŻE: Brytyjskie media spekulują o bojkocie mundialu w Rosji m. in. przez Polskę

Jeszcze wcześniej sprzęt do piłki ręcznej Interplastic trafił na MŚ w Danii w 2015 roku czy do Doha na Klubowe Mistrzostwa Świata w 2011 roku. Do Rwandy wysłano wiaty piłkarskie, a do Argentyny bramki do ręcznej. Przedsiębiorstwo współpracowało również przy MŚ juniorów w piłce ręcznej w Algierii i Igrzyskach Azjatyckich w Singapurze.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl / sportowefakty.wp.pl

Reklama

Tagi: ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz