Britain First zorganizowało pokojową manifestację we Wschodnim Londynie, znanym z dużej liczby muzułmanów. Rodowici Brytyjczycy zostali brutalnie zaatakowani przez tłum migrantów, pluto na nich i obrzucano jajkami. Policja nie reagowała i nie chciała wezwać wsparcia. Poniżej film

KRESY.PL

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • kojoto
   kojoto :

   Anglicy już się przebudzili… z ręką w nocniku. Zaś większość mikrocefali zamieszkujących Wlk. Brytanię już sie nigdy nie obudzi ze swojego lewackiego, poprawnego politycznie snu. Podobnie jak Szwedzi, Niemcy i inni. Miejmy nadzieję, że Polacy nie zgodzą się na sprowadzenie tego bydła do Polski. PiSuar niestety oblał nas ciepłym moczem, bo jak twierdzą jego przywódcy „mają swoje zobowiązania” – ciekawe wobec kogo?

   • tytus
    tytus :

    Olała Ciebie widać ostrym szlamem ale PO i widać tego brudu nie da się zmyć. Ilu islamskich emigrantów przyjechało do tej pory do Polski? Proszę o konkretne liczby. Wyobraź sobie, że muzułmanie też mają internet i wiedzą, że do Polski i Rosji nie opłaca im się jechać. Za duże ryzyko utraty zdrowia. Polska była i będzie jedynie krajem tranzytowym. A nawet jak tu przyjadą to uciekną do Niemiec czym prędzej (co już się potwierdza).

    • kojoto
     kojoto :

     To nie zasługa PiSuaru, tylko normalnych Polaków i ich jasno określonej postawy. PiSuar jeśli zwleka, to też tylko ze względu na potencjalny popłoch wśród wyborców – czekają na dogodny moment i odpowiednia wymówkę… chciałbym się mylić, ale obawiam się, że to Ty jesteś w wielkim błędzie.

 1. pro_patria
  pro_patria :

  Zgadzam się z Tagore: Muzułmanie nie zdają sobie sprawy z kim zadarli. Anglicy są bardzo waleczni, jak tylko poczują się zagrożeni wytępią tą dzicz. W ryzach trzyma ich tylko ogólnoeuropejska kretyńska polityczna poprawność. W całej Europie odnotowujemy wzrost nastrojów patriotycznych, czy wręcz nacjonalistycznych. Niestety u Nas taki fakt jest ledwie zauważalny, a pisiory w swojej usłużności wobec motłochu upaińskiego przechodzą nawet haniebne (nie)rządy p.o. Mam nadzieję, że Naród Polski się obudzi z letargu i odzyska godność. Rok 2016 zapowiada się ciekawie…