Brytyjski parlament będzie głosował w sprawie propozycji premier jutro.

Zdaniem May, po referendum unijnym kraj potrzebuje pewnego, stabilnego i silnego przywództwa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Beata Szydło rozmawiała telefonicznie z Theresą May na temat Brexitu 

Właśnie przewodziłam spotkaniu gabinetu, na którym zgodziliśmy się, że rząd powinien przeprowadzić wybory 8 czerwca – powiedziała May dziennikarzom przed swoją siedzibą na Downing Street.

Kresy.pl / PAP / Tvn24.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Arkadiusz
    Arkadiusz :

    Teresa May czy ucieka z okrętu? Łatwo jest powiedzieć „wychodzimy” – ale czy teraz równie odpowiedzialnie i konsekwentnie będą działać dla dobra UK?

    Bo działanie dla dobra Wielkiej Brytanii to nie tylko odcinamy się, ale warunki jakie zaproponują muszą być zaakceptowane przez pozostałe narody – aby to im nie „dupło” i aby się to im nie rozpadło. Z tego co pokazują media, to nie będzie takie łatwe.