Groźba przperowadzenia zamachów w USA została opublikowana na jednym z kont operowanych przez Państwo Islamskie na serwisie Telegram.

We wpisie zatytułowanym „Poczekaj na nas” i „ISIS na Manhattanie”, terroryści oznajmili, że przeprowadzą operacje i wyświetlili obrazy ukazujące nowojorski Times Square i pas bombowy oraz detonator.

„Będziemy przeprowadzać więcej operacji na waszej ziemi, aż do ostatniej godziny i spalimy was płomieniami wojny, które rozpoczęliście w Iraku, Jemenie, Libii, Syrii i Afganistanie. Tylko czekajcie” – napisano.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Jak dodano: „Uznanie przez waszego psa Trumpa Jerozolimy za stolicę Izraela sprawi, że uznamy materiały wybuchowe za stolicę twojego kraju”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mattis i Tillerson sprzeciwiali się decyzji o uznaniu Jerozolimy za stolicę Izraela

Kresy.pl / New York Post
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz