W 2013 roku, Donald Trump krytycznie ocenił opinie byłych członków administracji George’a W. Busha.

We wpisie na Twitterze z 5 września 2013 roku, Donald Trump ocenił, że „Wszyscy byli członkowie administracji [George’a W.] Busha powinni mieć zerową wiarygodnośc w kwestii Syrii. Irak był marnotrawstem krwi i pieniędzy”.

Pomimo wyrażanej wielokrotnie w przeszłości krytyki wojny w Iraku, Trump wybrał wczoraj Johna Boltona na nowego doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego. Bolton był członkiem administracji Busha II i zwolennikiem wojny w Iraku, który nawet po latach uznał, że nie żałuje swojego poparcia dla inwazji.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Niektóre amerykańskie media donoszą, że generał Herbert McMaster został zdymisjonowany przez Trumpa z powodu przecieków do mediów na temat instrukcji przekazanych Trumpowi, które ostatecznie zignorował, aby nie składać Władimirowi Putinowi gratulacji z powodu reelekcji w wyborach prezydenckich w Rosji.

Kresy / Twitter
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz