Niewykluczone, że w grę wchodzi dochodzenie.

Agencja Reuters informuje – Niemiecki naczelny prokurator federalny uważnie zbada nowe, związane z CIA dokumenty opublikowane przez demaskatorski portal WikiLeaks i rozpocznie dochodzenie, jeśli uzna, że istnieją wskazówki świadczące o popełnieniu wykroczenia (…)

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WikiLeaks publikuje tysiące dokumentów CIA

Jak powiedział rzecznik prokuratora – Przyglądamy się temu bardzo starannie.

Rzecznik niemieckie ministerstwa spraw zagranicznych powiedział w środę, że Berlin jest w stałym kontakcie z Waszyngtonem w sprawie ujawnionych dokumentów. Ukazały one, że CIA wykorzystywała amerykański konsulat we Frankfurcie do prowadzenia tajnych operacji cybernetycznych.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz