Pomimo wzmożonych kontroli, w części niemieckich miast w noc sylwestrową dochodziło do ataków seksualnych na kobiety z udziałem migrantów, a także do napaści na policjantów.

Stosunkowo najwięcej przypadków molestowania seksualnego podczas nocy sylwestrowej zarejestrowano na zachodzie Niemiec, przede wszystkim w Hamburgu, Dortmundzie i Augsburgu. W pierwszym z wymienionych miast ofiarami migrantów padło 14 kobiet. Większość z nich zeznała, że była dotykana po kroczu. Hamburska policja aresztowała m.in. 3 Syryjczyków, 3 Irakijczyków, 2 Afgańczyków i Erytrejczyka.

Z kolei na Augsburger Königsplatz w Augsburgu imigranci rzucali petardami w bawiących się ludzi, zaś trzech Afgańczyków, w wieku od 19 do 37 lat nękało dwie 18-latki. W Dortmundzie grupa ok. tysiąca osób, głównie migrantów, zebrała się na placu miejskim, skąd obrzucała petardami policjantów, a także świętujące rodziny z dziećmi. Wybuchły zamieszki, w trakcie których 5 policjantów zostało rannych, a kilkadziesiąt osób trafiło do aresztu.

W Kolonii tym razem było stosunkowo spokojnie. Policjanci poddali kontroli osobistej ponad 650 osób. Zatrzymano ok. 30 osób, w tym kilku Syryjczyków.

ZOBACZ: Szwecja: Imigranci ostrzeliwali tłum fajerwerkami [+VIDEO]

Polishexpress.co.uk / Kresy.pl

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. gienek1949
    gienek1949 :

    Skoro w Kolonii ich pobratymcy zostali tak poniżeni i nie pozwolono im „zabawić się” z niemieckimi kobietami, to siłą rzeczy gdzieś swoją frustrację i nabrzmiałe jaja musieli wyładować. Dzięki temu sprawiedliwości stało się zadość, a niemieccy niestrudzeni obrońcy „imigrantów” mają satysfakcję.