Białostoccy wszechpolacy właśnie niemiecką kanclerz uznali za winną sprowadzenia terrorystycznego zagrożenia na Europę.

„Płacze Belgia, płacze Francja, tak się kończy tolerancja” – zaśpiewali w czasie swojej pikiety działacze białostockich struktur Młodzieży Wszechpolskiej. Jej działacze, którzy zgromadzili się pod budynkiem Teatru Dramatycznego demonstracyjnie spalili kukłę niemieckiej kanclerz Angeli Merkel.

„To słowa kanclerz Niemiec zachęciły i wywołały falę migracji do Unii Europejskiej. To Angela Merkel powiedziała, że Niemcy przyjmą wszystkich z otwartymi ramionami” – tłumaczył Marcin Zabłudowski, prezes Podlaskiego Okręgu Młodzieży Wszechpolskiej portalowi kurierporanny.pl, na którym można zobaczyć fotorelację z pikiety. „Chcemy repatrianta zamiast imigranta” – krzyczeli wszechpolacy.

poranny.pl/kresy.pl

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. kp
    kp :

    Bardzo nierozsądne. Niezależnie od tego, jak się ocenia politykę imigracyjną Merkel, to nie można jednocześnie antagonizować Rosji i Niemiec. Palenie kukieł to akt wrogości. Głupota polityczna tych młodych ludzi.

  2. tytus
    tytus :

    @KP, palenie kukieł to akt wrogości? A jak niemieckie gazety przyrównują Polskę do Państwa Islamskiego to jest akt miłości? A jak Niemcy przedstawili kukłę Kaczyńskiego depczącą Polskę to co było? hepening? Jak niemieckie portale wyszydzają polski patriotyzm konsumpcyjny to co to jest? Niemcy cały czas depczą nas honor i patriotyzm. Koniec klęczenia przed tym narodem. „kto sieje wiatr ten zbiera burzę”.