Młodzież Wszechpolska i jej działacze informują o zastraszaniu i przeszukaniach dokonywanych w domach członków organizacji przez policję i ABW.

W niedzielę, 12 minut po północy, na oficjalnym profilu Młodzieży Wszechpolskiej, jednego ze współorganizatorów Marszu Niepodległości, opublikowano post informujący o przeszukaniach w domach działaczy MW oraz ich zastraszaniu przez policję i ABW: Policja i ABW dokonują przeszukań w mieszkaniach działaczy MW. Nic nie znajdują, ale zastraszają sugerując, aby nasi działacze nie szli na Marsz Niepodległości!

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

8199.32 PLN    (37.26%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

Wcześniej komunikat podobnej treści umieścił na swoim profilu Paweł Lizoń, członek Rady Naczelnej Młodzieży Wszechpolskiej i reporter Mediów Narodowych: Sobota godzina 23, do mojego mieszkania puka 4 policjantów z nakazem przeszukania. Oczywiście nic nie znajdują. Wracają „złote” czasy PO, kiedy to przed MN były masowe prześladowania narodowców. Wstyd i hańba @pisorgpl.

Jak pisaliśmy wcześniej, Według informacji docierających do naszej redakcji, oraz według komunikatów zamieszczanych w sieci w sobotę, Policja dokonała prewencyjnych zatrzymań członków Stowarzyszenia Niklot, jednego z organizatorów tzw „Czarnego Bloku”. Według naszego informatora, do aresztowań i przeszukań mieszkań członków Niklota miało dojść już wczoraj. Zatrzymane miały zostać osoby z Warszawy i Pomorza. Nie uzyskaliśmy informacji na temat liczby zatrzymanych osób.

Wcześniej w sobotę portal Wirtualna Polska poinformował, że w ciągu poprzednich 48 godzin Polska wydała łącznie 444 odmowy wjazdu. Większość z nich prawdopodobnie w związku mającym się dziś odbyć Marszem Niepodległości, w którym, podobnie jak rok temu, miał wziąć udział tzw „Czarny Blok”.

Kresy.pl

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

    • Kojoto
      Kojoto :

      @dls Maverick – nie masz co papalć to paplasz bez sensu – każdy rząd dysponuje służbami mogącymi użyć przymusu bezpośredniego – kiedy używa ich dla celów politycznych to nazywa się to reżimem, a w tym roku PiSuar oficjalnie współpracuje z POSLDowskim zaprzaństwem i usiłują wyrugować prawdziwych organizatorów.