Młodzież Wszechpolska i jej działacze informują o zastraszaniu i przeszukaniach dokonywanych w domach członków organizacji przez policję i ABW.

W niedzielę, 12 minut po północy, na oficjalnym profilu Młodzieży Wszechpolskiej, jednego ze współorganizatorów Marszu Niepodległości, opublikowano post informujący o przeszukaniach w domach działaczy MW oraz ich zastraszaniu przez policję i ABW: Policja i ABW dokonują przeszukań w mieszkaniach działaczy MW. Nic nie znajdują, ale zastraszają sugerując, aby nasi działacze nie szli na Marsz Niepodległości!

Wcześniej komunikat podobnej treści umieścił na swoim profilu Paweł Lizoń, członek Rady Naczelnej Młodzieży Wszechpolskiej i reporter Mediów Narodowych: Sobota godzina 23, do mojego mieszkania puka 4 policjantów z nakazem przeszukania. Oczywiście nic nie znajdują. Wracają “złote” czasy PO, kiedy to przed MN były masowe prześladowania narodowców. Wstyd i hańba @pisorgpl.

Jak pisaliśmy wcześniej, Według informacji docierających do naszej redakcji, oraz według komunikatów zamieszczanych w sieci w sobotę, Policja dokonała prewencyjnych zatrzymań członków Stowarzyszenia Niklot, jednego z organizatorów tzw „Czarnego Bloku”. Według naszego informatora, do aresztowań i przeszukań mieszkań członków Niklota miało dojść już wczoraj. Zatrzymane miały zostać osoby z Warszawy i Pomorza. Nie uzyskaliśmy informacji na temat liczby zatrzymanych osób.

Wcześniej w sobotę portal Wirtualna Polska poinformował, że w ciągu poprzednich 48 godzin Polska wydała łącznie 444 odmowy wjazdu. Większość z nich prawdopodobnie w związku mającym się dziś odbyć Marszem Niepodległości, w którym, podobnie jak rok temu, miał wziąć udział tzw „Czarny Blok”.

Kresy.pl

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

    • Kojoto
      Kojoto :

      @dls Maverick – nie masz co papalć to paplasz bez sensu – każdy rząd dysponuje służbami mogącymi użyć przymusu bezpośredniego – kiedy używa ich dla celów politycznych to nazywa się to reżimem, a w tym roku PiSuar oficjalnie współpracuje z POSLDowskim zaprzaństwem i usiłują wyrugować prawdziwych organizatorów.