Milicja i samochody więzienne pod siedzibą Prawego Sektora w Kijowie [+FOTO]

Neobanderowski Prawy Sektor poinformował na swojej stronie internetowej, że pod jego kijowską siedzibą pojawiła milicja, a także pojazdy do przewożenia więźniów. „Represyjny system przygotowuje się do ostatniego boju, ale zwycięstwo raz jeszcze będzie nasze. Sława Ukrainie!”.

Dwa busy dwie więźniarki, a także nieokreślona liczba milicjantów pojawiły się pod siedzibą organizacji najpewniej w związku z planowanym na dziś wiecem na kijowskim Placu Niezależności.

„Kogo naprawdę boi się nasza władza i kogo uważa za wrogów – można sądzić z tego, jakie siły reżim Poroszenki rzucił na zniszczenie bojców pod Mukaczewem. Przeciwko kilku patriotom zaangażowano dziesiątki pojazdów i setki funkcjonariuszy MSW, sił specjalnych, Gwardii Narodowej, a nawet niektóre oddziały Sił Zbrojnych”– twierdzi Prawy Sektor.

„Represyjny system przygotowuje się do ostatniego boju, ale zwycięstwo raz jeszcze będzie nasze. Sława Ukrainie! Wszyscy na Majdan na 19:00!” – wzywają neobanderowcy.

Pravyysektor.info / Kresy.pl

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

    • mazowszanin
      mazowszanin :

      Wtedy chyba państwo ukraińskie będzie musiało zdecydować się, co jest ważniejsze: separatystyczny Donbas czy separatystyczna Galicja. Zapewne prędzej władze w Kijowie dadzą sobie spokój z Donbasem, zawrą ugodę z gwarancją autonomii i skupią swoją uwagę na porządkowaniu spraw w zachodnich obłastiach. Bezpośredni, lądowy dostęp do terytorium krajów Unii i NATO jest bardzo ważny dla władz w Kijowie. Na pewno nie pozwolą aby jakieś ugrupowanie mogło ich odciąć od kierunku zachodniego.