Media: Kukiz przerywa wywiad z Gójską-Hejke i nazywa ją „pisowską k…”

Według nieoficjalnych informacji, Paweł Kukiz przerwał nagrywany wywiad telewizyjny prowadzony przez dziennikarkę Gazety Polskiej, Katarzynę Gójską-Hejke. Sposób prowadzenia wywiadu miał wywołać jego bardzo gwałtowną reakcję.

„Ty PiS-owska k…o”– miał powiedzieć Paweł Kukiz do Katarzyny Gójskiej-Hejke, która przeprowadzała z nim wywiad. Jego reakcję miał wywołać sposób, w jaki był on przeprowadzany. Kukiz miał przerwać wywiad i wyjść ze studia.

Według niektórych źródeł, Kukiz miał przyznać, że zasięga wiedzy u funkcjonariuszy byłej Służby Bezpieczeństwa. Wywiad ma zostać wyemitowany dziś wieczorem. Przedstawiciele Kukiza mieli zażądać wstrzymania jego emisji.

Rzecznik Ruchu Kukiza, Miłosz Lodowski, odmówił udzielania informacji na ten temat. „Nie udzielamy dziś żadnych informacji na ten temat. Jutro zostanie wydane oświadczenie”– powiedział Kresom.pl Lodowski.

Katarzyna Gójska-Hejke na portalu Niezalezna.pl ostro atakowała przedstawicielkę Ruchu Kukiza na Kresach, lwowską dziennikarkę Marię Pyż-Pakosz, nazywając ją m.in. „głosem Rosji”. „Fakty są bowiem takie, że pani Pakosz-Pyż nie jest reprezentatywnym głosem polskiej społeczności na Wschodzie. A jeśli czyimkolwiek głosem jest – poza własnym i części najbliższej rodziny – to głosem Rosji” –pisała dziennikarka Gazety Polskiej. Według niej, przedstawicielka Pawła Kukiza na Kresy sympatyzuje lub współpracuje z siłami, które napadły na Ukrainę, mordują jej obywateli, w tym Polaków, i przeciwko którym protestują wszystkie tamtejsze polskie środowiska.Autorka artykułu stwierdza na końcu, że w interesie Polski jest istnienie „prozachodniej Ukrainy”.

Przeczytaj: Skąd się biorą ataki na Marię Pyż ze Lwowa?

wPolityce.pl / Kresy.pl

8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • zan
   zan :

   Oni zarzekają się, że na banderowskich tyłkach sama nutlella i rodzynki. Ci smakosze pisowcy znaleźli partnera w osobie Adama Michnika i wspólnie biesiadują ponad podziałami, podziałami które z restzą jak wiemy z Magdalenki są pozorne. Do biesiady zmuszają cały naród Polski. Kto nie mucha ten Moskal. Smród panuje na tej biesiadzie niemożebny.

 1. zan
  zan :

  No i tutaj Kukiz miał rację. Bydło rozkręca szpiegomanię na miarę reżimu totalitarnego a agentami Moskwy nazywa nawet kresową Polonię, polskich kibiców bijących się z kibicami ukraińskimi. W sumie… każdego kto nie jest smakoszem banderowskiego G. Pisowcom tym g z pysków wali na kilometr, GP dostała nawet medal od SBU. Po prostu stare, bolszewickie metody trockistowskich bydlaków. Niech się sami wytłumaczą z proUSraelskiej działaności na terenie Polski.