Rosyjskie media podają, że mieszkańcy kilku miast, m. in. Sewastopola, Symferopola, Jałty i Eupatorii, mają problemy z elektrycznością. Występują także zakłócenia w działaniu sieci komórkowej.

Rosyjska agencja RIA Nowosti poinformowała w środę, że w Symferopolu nie działają światła sygnalizacji ulicznej. Problemy z elektrycznością mają także sklepy. Na razie nie znane są przyczyny awarii.

O problemach mieszkańców Krymu informuje także agencja Kryminform, na którą powołuje się moskiewski dziennik „Wiedomosti”. Podała ona, że prądu nie ma na całym półwyspie.

ZOBACZ TAKŻE: Rosja: Ukończono budowę mostu energetycznego na Krym

Zakłócenia w dostawach prądu zostały potwierdzone przez przedsiębiorstwo Kubańenergo. Podało ono, że w ciągu najbliższych dwóch godzin przyczyny awarii zostaną ustalane.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Kresy.pl / interia.pl / ria.ru

Oceń ten artykuł
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz