Janusz Korwin-Mikke desowietyzuje Rosję.

Bardzo mi się nie podoba, że mówicie o Związku Sowieckim „mój kraj”. To Związek Sowiecki zabił więcej Rosjan niż Niemcy. Sami bolszewicy zabili znacznie więcej ludzi. Przepraszam przy tym za Dzierżyńskiego, który zabił więcej Rosjan niż wy zabiliście Polaków w Katyniu– mówił Janusz Korwin-Mikke podczas programu na rosyjskim kanale telewizyjnym.

Związek Sowiecki zabijał najlepszych Rosjan, arystokrację, burżuazję, najlepszych chrześcijan. Związek Sowiecki zabił Rosję! Zabił naród rosyjski!– przekonywał dalej Korwin-Mikke.

Następnie doszło do ostrej wymiany zdań z innymi uczestnikami. Prowadzący zapytał Korwin-Mikkego: – Jeśli Związek Sowiecki zabił Rosję, to kto taki pokonał Hitlera?

To wszystko socjaliści. Hitler, Stalin – to wszystko socjaliści– odpowiedział Korwin-Mikke.

W dalszej części wypowiedzi Korwin-Mikke przekonuje, że Stany Zjednoczone, a dokładnie środowisko polityczne skupione wokół Hilary Clinton, chce właśnie teraz rozpocząć militarną konfrontację z Rosją o hegemonię w świecie.

KRESY.PL

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. cyna
  cyna :

  Kijem wisły nie zawróci, tam stalinowskie nauczanie, przed rosjaninem jest dylemat albo trwać w prawdzie i przyznać że związek radziecki niczym nie różnił się od hitlerowskich niemiec albo trwać w obłudzie i wierzyć w wybawicielską rolę związku radzieckiego w wojnie z hitlerem i w bratnią pomoc która rosjanie przynieśli narodom europy wschodniej.

 2. wilno
  wilno :

  Związek radziecki zabił nie mało ruskich, ale przecież zabili ich nie dlatego, że byli ruskimi. Jest róznica kiedy zabiwa się ruskiego i kiedy zabiwa się człowieka, bo jest ruskim, to jednak była wojna komunistów i kapitalistów, zabiwali jedni i drudzy, komunisty jako wygrana strona oczywiście zabiła więcej.

    • mp
     mp :

     żydowska krwawa zemsta na Rosji i carach za ograniczanie praw i przywilejów dla śmiertelnego zagrożenia dla kazdego narodu czyli żydów.Za brak prawa do żydowskiego osadnictwa i pogromy na żydach,w momentach gdy miejscowi przekonali się z kim mają do czynienia.ŻYDY tzw.bogate(chazaria bankowa)zawsze miała pod reką zydowski leniwy i komunistyczny żydoproletariat.Dla naszgo gojskiego oka była między nimi rywalizacja ale tak na prawdę grali do 1 bramki.Tak pozostało do dziś Kto doszukuje się innyych strategii i celów żydostwa jest po prostu IDIOTĄ