4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. zefir
    zefir :

    Ta Anielska kobitka niczego z Trumpa nie zrozumiała i dalej nierealistycznie truje o zasadach i wspólnych wartościach (LGBTI,prawa człowieka, multi-kulti,umiłowanie ciapactwa i wszelkiego lewactwa),międzynarodowym raju gospodarczym i handlowym,bez suwerenności i państw narodowych.

  2. scorpio
    scorpio :

    Makrela nie zrozumiala wypowiedzi prezydenta Trumpa. Stwierdzil ze w pierwszek kolejnosci bedzie dbal o interesy USA i jej obywateli. Nie bedzie zadnych kompromisow. Makrela sluchala chyba tego gangstera finansowego poszukiwanego miedzynarodowymi listami gonczymi Sorosa. Prezydent Trump chce doprowadzic do scislej wspolpracy wszystkich panstw narodowych na swiecie w celu zapewnienia pokoju, dobrobytu i bezpieczenstwa ich obywatelom. Trump nie bedzie petraktowal z jakimkolwiek zwiazkiem panstw w postaci kolchozu UE czy innymi tworami. On chce i pragnie aby na swiecie byly silne panstwa narodowe ktore beda respektowaly sie nawzajem a nie jakies biurokratyczne utopijne twory unijne. USA bada zawierac umowy handlowe i gospodarcze ale kazda z nich bedzie umowa obustronna miedzy zainteresowanymi oba krajami. USA bedzie o wiele silniejsze gospodarczo jesli beda mialy osobne umowy handlowe i gospodarcze np. z UK, Rosja, Chinami czy Japonia a nie z biurokratycznym zlepkiem panstw jak UE.

  3. ka9q
    ka9q :

    Hahaha… wspólne wartości z Trumpem to już nie delikatna przesada. Inna sprawa to dyplomatyczna sugestia i zapytanie ,,czy możemy dalej Polskę niewolić a może byśmy się jednak dogadali ?”