We wpisie na swojej stronie internetowej strongman odniósł się m.in. do tematu imigracji.

Według Bazelaka na świecie istnieją kościoły, które odeszły od Boga – „Istnieją na świecie kościoły, które odeszły od Boga i pogrążyły się w grzechu. Przykładem jest Kościół w Szwecji, gdzie lesbijka Eva Brunne, pełniąca funkcję „biskupa” Sztokholmu, żyje w dewiacyjnym związku z inną kobietą i wychowuje chłopca. Ostatnio wpadła na pomysł, aby w kościołach zdejmować krzyże symbolizujące mękę Jezusa Chrystusa i zastąpić je drogowskazami do islamskiej Mekki. To przykład odejścia od Boga i gloryfikowania przez nią kultu Szatana”.

Strongman przypomina, że „Brunne, islamskich imigrantów nazywa „aniołkami” i chce im udostępnić kościoły chrześcijańskie, aby muzułmanie mogli się w nich modlić”.

„Ci tak zwani przez nią „aniołkowie” mordują chrześcijan, gwałcą kobiety i dzieci. Nie mają litości dla nikogo. W Egipcie zamyka się chrześcijańskie kościoły, a w Indonezji radykalni muzułmanie demolują Domy Boże, napadają na chrześcijan, wsadzają ich do więzień”. – dodał.

Na swojej stronie internetowej Bazelak pisze też, że obecnie trwa III wojna światowa – „To wojna! Mamy III wojnę światową, islamu z chrześcijaństwem, która niebawem się zintensyfikuje i przyjmie bardziej radykalny obraz!”.

Bazelak twierdzi, że przed imigrantami trzeba zamknąć granice. Nawet jeśli nie będzie się to podobało lewicowo-liberalnym środowiskom w Polsce i Unii Europejskiej – „Polska powinna bezwzględnie zamknąć granice przed imigrantami, wbrew szczekaniu antypolskiego lewactwa z PO, Nowoczesnej i KOD-u, a także zdominowanej przez lewactwo Unii Europejskiej”.

W dalszej części wpisu strongman stwierdził, że Polska powinna dbać o interes narodowy – „Zadbajmy o własny interes, o bezpieczeństwo naszych dzieci i nie zważajmy na utyskiwania „poprawnych politycznie tępaków”, nie mających za grosz rozsądku i wyobraźni. Idźmy śladami Viktora Orbana i nie pozwólmy na napływ islamistów do Polski”.

Kamil Bazelak wystosował też apel do czytelników – „Bądźmy patriotami i rycerzami Boga broniącymi naszej wiary. Bądźmy niezłomni, niepokorni wobec zdrajców i kolaborantów, nieposłuszni wobec lewackiej Unii Europejskiej”.

stefczyk.info / kamilbazelak.pl / kresy.pl

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. azar
    azar :

    Bazelak dobrze mówi. Obserwuję te islamskie dziadostwo z bliska. Przebywam obecnie w UK w mieście Oldham. Miasto to zostało już zdominowane przez muzułmanów, których to już więcej wszędzie się błąka niż białych anglików. Co krok spotkać można islamic center a nawet już islamic college. Nie chciałbym by Polska zmieniała się tak jak te kraje zachodnie w końcu w państwo islamskie co nastąpi to wbrew pozorom już całkiem niedługo.