Francuscy masoni chcą, aby pary homoseksualne we Francji mogły adoptować dzieci poczęte metodą in vitro.

Jak informuje portal Pch24, „Dotychczas nie było możliwości adopcji dzieci poczętych metodą in vitro we Francji. W tym celu pary homoseksualne dokonywały sztucznego zapłodnienia poza granicami kraju (np. w Belgii), a francuskie sądy zazwyczaj przyznawały im takie prawo. Masoni francuscy wyszli w tym celu z inicjatywą „in vitro dla wszystkich” polegającej na wprowadzeniu drogą legislacyjną zmian w prawie umożliwiających adopcję dzieci poczętych drogą in vitro przez homoseksualistów.”W tym celu, na 21 lutego br. w masońskim zborze obediencji Wielkiego Wschodu Francji, zaplanowano konferencję „Od małżeństwa dla wszystkich do PMA (prokreacji wspomaganej medycznie) dla wszystkich”. Wśród prelegentów będzie były socjalistyczny deputowany i sprawozdawca ustawy legalizującej małżeństwa homoseksualne we Francji, Ewann Binet.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

„Wybitnie laicka francuska masoneria daje nam kolejny dowód, że nie jest to tylko ‚grupa samokształceniowa’ działająca charytatywnie. Słysząc podobne argumenty warto mieć na uwadze przykłady zarówno z francuskiej historii, jak i współczesnej polityki” – podkreśla portal.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: B’nai B’rith przeciw honorowaniu żołnierzy NSZ

Kresy.pl / Pch24.pl

Francuska masoneria chce legalnego dostępu do in vitro dla par homoseksualnych
Oceń ten artykuł

Reklama

Tagi: , , ,

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz