Francuscy masoni chcą, aby pary homoseksualne we Francji mogły adoptować dzieci poczęte metodą in vitro.

Jak informuje portal Pch24, “Dotychczas nie było możliwości adopcji dzieci poczętych metodą in vitro we Francji. W tym celu pary homoseksualne dokonywały sztucznego zapłodnienia poza granicami kraju (np. w Belgii), a francuskie sądy zazwyczaj przyznawały im takie prawo. Masoni francuscy wyszli w tym celu z inicjatywą „in vitro dla wszystkich” polegającej na wprowadzeniu drogą legislacyjną zmian w prawie umożliwiających adopcję dzieci poczętych drogą in vitro przez homoseksualistów.”

W tym celu, na 21 lutego br. w masońskim zborze obediencji Wielkiego Wschodu Francji, zaplanowano konferencję “Od małżeństwa dla wszystkich do PMA (prokreacji wspomaganej medycznie) dla wszystkich”. Wśród prelegentów będzie były socjalistyczny deputowany i sprawozdawca ustawy legalizującej małżeństwa homoseksualne we Francji, Ewann Binet.

“Wybitnie laicka francuska masoneria daje nam kolejny dowód, że nie jest to tylko ‘grupa samokształceniowa’ działająca charytatywnie. Słysząc podobne argumenty warto mieć na uwadze przykłady zarówno z francuskiej historii, jak i współczesnej polityki” – podkreśla portal.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: B’nai B’rith przeciw honorowaniu żołnierzy NSZ

Kresy.pl / Pch24.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply