Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała swoje szacunki ofiar epidemii wirusa Ebola w Afryce Zachodniej.

Światowa Organizacja Zdrowia podaje liczbę 9004 ofiar wirusa Ebola w Afryce Zachodniej. Zarażonych jest w tej chwili 22 525 ludzi. Najwięcej ludzi zmarło w Liberii – 3746, zarażonych jest 8745. W Sierra Leone epidemia zabrała 3301 istnień ludzkich, ale tutaj jest najwięcej zarazonych – 10792. W Gwinei zmarło 2988 osób, zaraziło się 1957. Tylko od wczoraj w tym regionie Afryki zmarło z powodu wirusa 25 osób, a u kolejnych 38 osób stwierdzono infekcję.

itar-tass.com/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz