CNN: Kelly wkrótce odejdzie z Białego Domu

CNN informuje, że szef personelu prezydenta Donalda Trumpa, John Kelly, od kilku dni nie rozmawia już ze swoim szefem i że jest kwestią dni, zanim złoży swoją rezygnację.

Jak informuje portal, „Po siedemnastu miesiącach, Kelly i prezydent Donald Trump osiągnęli impas w swoich stosunkach i nie jest to postrzegane jako dopuszczalne przez którąkolwiek ze stron. Chociaż Trump poprosił Kelly w lecie, aby pozostał na stanowisku szefa personelu przez kolejne dwa lata, obaj przestali rozmawiać ze sobą w ostatnich dniach.”

Źródła w Białym Domu informują, że potencjalnym następcą Kelly będzie Nick Ayers, obecny szef personelu wiceprezydenta Mike’a Pence’a. „Spodziewane odejście zakończy burzliwą kadencję dla Kelly’ego, którego otrzymał stanowisko, by uporządkować prace Białego Domu, lecz którego czas jako szefa personelu był często naznaczony tymi samymi sporami i kontrowersjami, które w dużej mierze określały prezydenturę Trumpa od samego początku”- informuje CNN.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Przypomnijmy, że oprócz potencjalnej rezygnacji Kelly’ego, Trump nominował dzisiaj Heather Nauert na stanowisko ambasador USA przy ONZ, tym samym zastępując Nikki Haley oraz Williama Barra, byłego członka administracji George’a H.W. Busha, na stanowisko prokuratora generalnego.

kresy.pl / cnn
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz