11 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

      • sylwia
        sylwia :

        Imperializm jest jak wieloryb wchłaniający małe żyjątka. Mocne kraje zagarniają słabe kraje. Słabą Polskę wchłonęły trzy silne kraje: Austria, Prusy i Rosja. Słabą Polskę wchłonęły potem dwa silne kraje: Niemcy i ZSRR. Polska jest nadal słaba i wchłanialna. Zazwyczaj to jest tylko obcy interes państwowy. W przypadku Ukrainy i Polski będzie inaczej: tu jest zaciekła nienawiść do Polaków i będą nowe rzezie.

        • hej
          hej :

          Słabą Polskę w XVIII wieku tak, sami naważyliśmy sobie piwa. W XX wieku(1939) też tak, ale z innej perspektywy, to była po prostu geopolityka, bez szans na obronę w tamtejszych realiach. Mogliśmy zastąpić dżumę cholerą i tyle na ten temat. Pozdrawiam.

    • ceihan
      ceihan :

      ludzie Wy tak serio? Zacznę za chwile wierzyć w rosyjską propagandę wśród niektórych. Rozumiem nagonkę na ukrainę, ciesze sie że ten portal prowadzi politykę nastawioną na prawdę, ale pamiętajcie, że atakując banderowców, nie musimy wierzyc mateczce Rosji. Ja należe do tych ludzi którzy w momencie przyznania się Ukraińców do zbrodni i szczerych przeprosin zacznę popierać ich dążenia do Europy.

      • sylwia
        sylwia :

        Tu nie chodzi o ufanie Rosji lecz o rozpoznanie kto jest wrogiem mojego wroga. Hitleryzm i banderyzm na Ukrainie zach. wzrasta i ich wrogość do Polski też. Chcą odebrać nam terytorium a odpowiedzialności za ludobójstwo wypierają się. Te ukraińskie upiory się z niego wyśmiewają ( http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/miesne-danie-rzez-wolynska-w-menu-podczas-happeningu-w-kijowie-video-foto). Tego nie robili nawet Niemcy o Oświęcimiu ani Rosjanie o Katyniu. Tak więc ataku na Polskę można się spodziewać ze strony ukraińskich grup dywersyjnych a nie rosyjskich. Ten człowiek może być opłacany przez SBU po tem jak go Putin zdemaskował i usunął. Putin oczyszcza swe otoczenie z 5-tej kolumny. Czy my oczyszczamy nasz kraj z 5-tej kolumny? A na zewnątrz prócz Węgrów i może prez. Zemana, przyjaciół nam brak.