Dziennikarka zarzuciła Mariuszowi Błaszczakowi, że nakręca spiralę nienawiści wobec imigrantów.

Czy tymi słowami nie nakręca się spirali nienawiści wobec migrantów?– zapytała szefa MSWiA na konferencji prasowej Justyna Dobrosz-Oracz.

Dziennikarce chodziło o słowa Błaszczaka z porannego wywiadu, kiedy stwierdził, że przyczyną zamachów w Nicei jest polityka multi-kulti oraz poprawność polityczna.

Zobacz: Błaszczak o zamachu w Nicei: To skutek polityki multi-kulti

To moja ocena sytuacji. Przecież to nie pierwszy zamach terrorystyczny. We Francji wciąż jest stan wyjątkowy. Stan wyjątkowy oznacza ograniczenie swobód obywatelskich. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Bo niedługo dojdzie do tego, że ta poprawność polityczna zgubi Europę (…) Zrobię wszystko, by zapewnić obywatelom bezpieczeństwo– odpowiedział Błaszczak.

Przeczytaj także: Nicea: uzbrojony terrorysta wjechał ciężarówką w tłum ludzi [+VIDEO / + FOTO / 18+]

300polityka.pl/KRESY.PL

Czytaj kolejny artykuł
5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. rawen
    rawen :

    Proszę Państwa, jesteśmy już dawno na etapie gdzie żadne żelazne argumenty ze sfery logiki do tego bydła nie docierają. To są ludzie tak samo fanatyczni w lewackiej – „postmodernistycznej” ideologii, jak terroryści dżihadyści w swoim islamskim szaleństwie. To bydło nie myśli nad tym co głosi, ani nad tym robi – oni nie mają „tolerancji” dla naszych poglądów, tylko dla siebie i sobie podobnym. Te bydło zostało ukształtowane przez dekady kłamstw i oszczerstw środowisk masońskich i żydowskich – umownie nazywanych „lewicowymi” albo „liberalnymi” – pod adresem własnej rasy. Ich celem jest zniszczyć cywilizację europejską, w tym także polską. Robią to bo do tego zostali zaprogramowani – oni nie rozumieją tego mechanizmu tylko wykonują program. Z nimi nie można się dogadać, ich trzeba zwalczać, siłą i przemocą (najlepiej od razu utylizować razem z tymi co ich wpuścili do Europy) jeżeli tego będzie wymagać chwila. W Niemczech ,,dzieki Merkel” obserwujemy już ostatnie konwulsje Volku przed jego ostatecznym upadkiem.
    ===== PS.
    WYMYŚLONA I REALIZOWANA PRZEZ WIELKIEGO ŻYDA ZZA OCEANU IDEA EURO – KOŁCHOZU BEZ GRANIC POWSTAŁA TE ,,X-LAT” TEMU BY DZISIAJ MÓGŁ ON REALIZOWAĆ ZAPLANOWANE ZNISZCZENIE EUROPY PRZEZ OPŁACANY PRZEZ NIEGO NIEKONTROLOWANĄ INWAZJĘ IMIGRANTÓW. A DLACZEGO ? POCZYTAJCIE ! ///żródło: alexjones.pl ///=== USA chcą przetrwać jako hegemon ludzkości, jako najwyższy władca planety, jako niezastąpiona nacja. Bo tylko to gwarantuje im ,,dobrobyt” i spokój społeczny. Wyczerpały się surowce i pozostały tylko drukarnie dolarów. Pracują pełną parą i mnóstwo zielonych papierków z napisem „In God We Trust” zalewa świat. A więc zmusić trzeba cały świat, żeby handlował w amerykańskich dolarach, żeby kupował amerykańskie obligacje i inne bezwartościowe już papiery, żeby w Ameryce nie było rewolucji, żeby Żydo-anglosascy oligarchowie nie musieli się obawiać degradacji. Gospodarka na Nowym Kontynencie przegrywa nie tylko z gospodarką europejską ale z azjatycką, a przemysł zbrojeniowy USA przestaje przewyższać swoim potencjałem ciężki przemysł rosyjski? Nadzieja tylko w drukarniach pieniędzy, a reszta świata niech pracuje dla USA. === \\\ TRZEBA ZNISZCZYĆ EUROPE NIE PRZBIERAJĄC W ŚRODKACH. POMAGA IM W TYM NIECNYM PROCEDERZE MERKEL(członek amerykańskiej,bandyckiej CFR) I JEJ KANDELABROWY TUSK. CZAS NAJWYŻSZY POZAMYKAĆ GRANICE I WRÓCIĆ DO DAWNEGO SYSTEMU ICH KONTROLI TYM SAMYM POKRZYŻOWAĆ PLANY ,,WIELKIEMU ŻYDOWI” ZZA OCEANU I WYSADZIĆ Z SIODEŁ JEGO EURO-KOŁCHOZOWE MARIONETKI !!!