3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

    • krok
      krok :

      Wydaje mi się, że najważniejsze jest strategiczne położenie Krymu, oraz większość mieszkających tam rosjan i historyczny sentyment rosjan do Krymu. Złóż u ruskich nie brakuje, oni nie ogarniają gospodarczo własnej przestrzeni, od Uralu po Kołymę, bo mieszka tam bardzo mało ludzi i brak infrastruktury komunikacyjnej, utrudnia im wykorzystanie potencjału złóż, które posiadają.

    • azar
      azar :

      Cyna. Dlaczego USA wywołało prawie wojnę z Rosją kiedy to Rosja weszła ze swoimi bazami na Kubę???
      Nie rozumiesz, że Krym to strategiczne miejsce dla wojska??? Obecnie stacjonują tam Rosjanie ale po majdanie sterowanym z USA nie sądzisz, że po to to także było zrobione aby ruskich zastąpili tam amerykańce??? Spójrz na mapę gdzie leży Krym i sobie odpowiedz dlaczego ruscy nie pozwolą na to!!!
      Po rozpadzie ZSRR popełniono wielki błąd, że nie przywrócono granic sprzed podarunku w ramach przyjaźni tych ziem Ukrainie wiedząc, że to i tak jest wszystko w granicach ZSRR a wtedy nikt by nie przypuszczał, że ten twór może sie rozpaść.