Mężczyźni, obywatele Ukrainy, przekroczyli granicę w celu przemytu papierosów.

Ukraińcy we wtorek zostali zatrzymani przez pograniczników we wczesnych godzinach porannych. Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Skryhiczynie, podczas patrolu zauważyli klika osób w pobliżu rzeki Bug.

„W wyniku kontroli tych osób, ustalono, iż są to obywatele Ukrainy, którzy przy pomocy dwóch łodzi pontonowych nielegalnie przekroczyli granicę państwa w celu przemytu papierosów. W sumie na terytorium Polski, zatrzymano 8 mężczyzn w wieku od 18 do 36 lat” – poinformował ppor. Dariusz Sienicki z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Zatrzymani Ukraińcy zostali przewiezieni do placówki w Dorohusku. Następnie, po zakończeniu prowadzonych wobec nich czynności, zatrzymani zostali przekazani ukraińskim służbom granicznym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: W Kłodzku rozbito grupę trudniącą się legalizowaniem pobytu cudzoziemców w Polsce 

Kresy.pl / chełm.naszemiasto.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz