W epoce wszechobecnej propagandy, dezinformacji i „fake newsów” finansowanie zaufanych mediów jest jednym z najpilniejszych patriotycznych obowiązków. Obywatelskie media nie utrzymają się, jeśli Czytelnicy nie zaczną płacić za ich pracę.

Jak co tydzień, przypominamy, że bez zaangażowanych Użytkowników, uczciwie wyceniających naszą pracę, nie będziemy w stanie jej wykonywać. Kresy.pl są tworzone przez pięcioosobową redakcję, pracującą w pełnym wymiarze godzinowym. Wydawanie portalu kosztuje nas miesięcznie 16 tys. PLN. Wpływy z reklam wynoszą około 3 tys. PLN miesięcznie. Brakujące 13 tys. PLN musi pochodzić od Użytkowników. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dzisiaj.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

O tym, że nasza praca zasługuje na uczciwą płacę, świadczą materiały opublikowane na naszych łamach tylko w minionym tygodniu. Poniżej zamieszczamy przykłady tematów, którymi zajmowaliśmy się bądź jako jedyni w Polsce (najczęściej), bądź jako jedni z bardzo niewielu:

Komu (nie) zależy na ekstradycji ukraińskiego zbrodniarza wojennego z USA

Podkarpacie: nowa tablica ku czci UPA na nielegalnym upamiętnieniu w Radrużu [+FOTO]

Polscy dyplomaci ze Lwowa złożyli wieńce przy grobach członków OUN-UPA [+FOTO/+VIDEO]

Władze Kielc rezygnują z programu 500 zł miesięcznie dla studentów z Ukrainy

Szef rządowej fundacji wzywa litewskich Polaków do porzucenia „trwania przy swoim”

Ukraińcy zbulwersowani granicami II RP umieszczonymi na polskim pociągu [+FOTO]

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

W sierpniu dzięki naszym najbardziej oddanym Czytelnikom zebraliśmy 11,1 tys. PLN. To mniej niż zakładany cel i niezbędne do niezakłóconego funkcjonowania minimum, jakim jest 13 tys. PLN. Wiedzieliśmy jednak, że ten miesiąc będzie wyjątkowo trudny ze względu na obcinanie zasięgów naszych postów na Facebooku, wakacyjny spadek statystyk oraz urlopy naszych dziennikarzy. Przetrwaliśmy dzięki temu, że w sierpniu wsparło nas 215 wspaniałych Osób. Najwyższa wpłata wynosiła 750 zł, najniższa 1 zł. Dziękujemy za każdą z nich!

Kresy.pl

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz