Do realizacji sierpniowego celu brakuje nam jeszcze 6 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy 7 tys. PLN. Dziękujemy!

Nasz portal jest obecnie tworzony przez pięcioosobową redakcję. Wydawanie Kresów.pl kosztuje nas miesięcznie 16 tys. PLN. Wpływy z reklam wynoszą około 3 tys. PLN miesięcznie. Brakujące 13 tys. PLN musi pochodzić od Użytkowników. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dzisiaj.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Jak już informowaliśmy, sierpień z wielu względów jest dla nas najtrudniejszym miesiącem w roku. Na naturalny w okresie wakacyjnym spadek ruchu nakładają się dodatkowo urlopy naszych dziennikarzy, a w tym roku również obcinanie zasięgów naszych wpisów na Facebooku. Wszystko to przekłada się oczywiście na naszą sytuację finansową. Z jednej strony, czyta nas mniej potencjalnych Darczyńców, z drugiej strony, z powodu naszych urlopów dajemy im mniej powodów do wynagradzania naszej pracy. Dlatego też, mimo ciężkiej sytuacji finansowej, podejmujemy starania o powiększenie naszego składu redakcyjnego i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli przedstawić nowego pracownika.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

W tej sytuacji szczególnie liczymy na wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli wycenić naszej pracy w tym miesiącu. Kresy.pl zależą od wpłat Czytelników. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. Avatar
  Tutejszym :

  Od kilku lat wpłacam na kresy.pl stałym zleceniem pewną kwotę.
  W zamian kresy.pl plują mi w twarz:
  „Głos na PiS – to głos na rozrost obcej agentury w Polsce”,
  „Głos na PiS w jakichkolwiek wyborach to głos na niepewną przyszłość własną, własnych dzieci i wnuków.”
  Ale kresy.pl są przecież dokładnie apolityczne!!! ?
  kresy.pl włączyły się do agitacji jako anty_PIS?
  Czy jest sens płacić pieniądze dla stronniczego portalu?