Do tej pory zebraliśmy 5,2 tys. PLN. By zamknąć budżet, musimy co miesiąc zbierać 13 tys. PLN. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dziś.

Sierpień jest dla naszego portalu najtrudniejszym miesiącem w roku. Oprócz nałożonej na nas z początkiem czerwca blokady na Facebooku oraz naturalnego w okresie wakacyjnym spadku ruchu, w tym miesiącu dodatkowo działamy w osłabionym składzie ze względu na fakt, że również nasi dziennikarze udają się obecnie na dwutygodniowe urlopy.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Ten odpoczynek jest nam niezbędny i mamy nadzieję, że nasi Czytelnicy to rozumieją. Nieuchronnym efektem tego stanu rzeczy jest jednak spadek liczby materiałów publikowanych na portalu, co ma z kolei bezpośrednie przełożenie na liczbę odwiedzin. Mniejsza ilość odwiedzin to mniejsze wpływy z reklam, ale przede wszystkim mniej okazji do wynagradzania naszej pracy przez Użytkowników. Tym bardziej liczymy obecnie na wszystkich, do których dotrze dzisiejszy komunikat. Bez odpowiedzialnych Czytelników nie będzie odpowiedzialnych mediów.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Nasz portal jest obecnie tworzony przez pięcioosobową redakcję. Wydawanie Kresów.pl kosztuje nas miesięcznie 16 tys. PLN. Wpływy z reklam wynoszą około 3 tys. PLN miesięcznie. Brakujące 13 tys. PLN musi pochodzić od Użytkowników. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dzisiaj.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Kresy.pl

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz