Do tej pory zebraliśmy 5,2 tys. PLN. By zamknąć budżet, musimy co miesiąc zbierać 13 tys. PLN. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dziś.

Sierpień jest dla naszego portalu najtrudniejszym miesiącem w roku. Oprócz nałożonej na nas z początkiem czerwca blokady na Facebooku oraz naturalnego w okresie wakacyjnym spadku ruchu, w tym miesiącu dodatkowo działamy w osłabionym składzie ze względu na fakt, że również nasi dziennikarze udają się obecnie na dwutygodniowe urlopy.

Ten odpoczynek jest nam niezbędny i mamy nadzieję, że nasi Czytelnicy to rozumieją. Nieuchronnym efektem tego stanu rzeczy jest jednak spadek liczby materiałów publikowanych na portalu, co ma z kolei bezpośrednie przełożenie na liczbę odwiedzin. Mniejsza ilość odwiedzin to mniejsze wpływy z reklam, ale przede wszystkim mniej okazji do wynagradzania naszej pracy przez Użytkowników. Tym bardziej liczymy obecnie na wszystkich, do których dotrze dzisiejszy komunikat. Bez odpowiedzialnych Czytelników nie będzie odpowiedzialnych mediów.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Nasz portal jest obecnie tworzony przez pięcioosobową redakcję. Wydawanie Kresów.pl kosztuje nas miesięcznie 16 tys. PLN. Wpływy z reklam wynoszą około 3 tys. PLN miesięcznie. Brakujące 13 tys. PLN musi pochodzić od Użytkowników. Jeśli cenisz naszą pracę, wyceń ją już dzisiaj.

Zobacz także: Kresy.pl w piątce najbardziej sprawdzonych mediów według badaczy z Oksfordu

Kresy.pl

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz