Wczesnym rankiem w niedzielę doszło do groźnego zdarzenia na Al. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie. Kierujący oplem pijany Ukrainiec stracił panowanie nad autem i wjechał w budynek. Mężczyzna miał niemal dwa promile alkoholu we krwi. Teraz odpowie przed sądem.

W niedzielę, 3 sierpnia, około godziny 4:00 rano na Al. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie Wielkopolskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący oplem pijany Ukrainiec, jadąc od strony ul. Sikorskiego, nie zapanował nad pojazdem, przejechał przez rondo, wjechał na chodnik i z impetem uderzył w budynek. Okazało się, że cudzoziemiec miał niemal dwa promile.

Uszkodzone zostały schody prowadzące do dawnego baru Agata.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce przybyła policja. Za kierownicą auta siedział obywatel Ukrainy. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna był w stanie silnego upojenia alkoholowego – według nieoficjalnych informacji miał niemal dwa promile alkoholu we krwi.

Sprawca został zatrzymany, a jego pojazd trafił na policyjny parking. Mężczyzna odpowie teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Czytaj: Miał prawie 3 promile i jechał autostradą. Zatrzymanie pijanego Ukraińca

Zobacz także: Pijany Ukrainiec spowodował kolizję i chciał wręczyć łapówkę. Miał ponad 3 promile

informacje.wp.pl / Kresy.pl

Tagi: , , , ,
forma płatności