Lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji proponuje, by dialog z Turcją prowadzić za pomocą broni jądrowej.

“Turcję można zniszczyć uderzeniem rakiety z ładunkiem jądrowym. Stambuł zniszczyć łatwo: wystarczy jedna bomba jądrowa spuszczona na cieśninę i będzie on zmyty [wodą]. To będzie taki straszny zalew wody, poziom zwiększy się o 10-15 metrów i miasta nie będzie, a tym mieszka 9 milionów ludzi”– mówi Żyrinowski. “Jedno głupie posunięcie prezydenta [Turcji] i kraju może nie być”– podkreśla rosyjski polityk.

Lider Liberlano-Demokratycznej Partii Rosji zaznacza, że użycie broni jądrowej zniechęci NATO do mieszania się w konflikt.

YouTube.com / Kresy.pl

11 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

 1. arco
  arco :

  do cyna od kwintesencja pisowca jedyny wasz cel rusofobia! dużo ci psi płaci ? dostajesz w euro czy robisz to tak bo masz coś nie teges albo sam nie potrafisz myśleć jedynie co kierownik pisu powie Rosja zła !
  a ameryka super wszyscy super . Dobrze by byl jak b rzucili atom na ten syf arabski wreście jakiś konkret … a tak to nic. A czy twoi zwierzchnicy cyna z pisu wpuszczą arabów? Czy dalej zajmą sie wrakiem i konstytucją i propagowaniem rusofobii przez swoich klakierów?

  • cyna
   cyna :

   Widzisz arco prawdziwy Polak to nienawiść do rosji z mlekiem matki wysysa a ty nie dość że Polakiem nie jesteś bo dowód o niczym nie świadczy to jeszcze mądrość wyssałeś z przyrodzenia ojca bo miałeś zapewne dwóch jak na lewaka przystało. O PIS się nie martw bo załatwi wszystko jak należy, tak to załatwi że już twoje dzieci o ile takie spłodzisz będa myśleć jak Polacy

   • sylwia
    sylwia :

    Niech Ukrainiec ‘cyna’ vel ‘Robert_XX’ vel ‘Robert_X’ nie poucza nas co wysysa Polak. Nie jest to napewno nienawiść. Polska to kraj rzymsko-katolicki a nie unicki jak Ukraina, w którym popi błogosławili noże i siekiery sotni UPA idących mordować polskie rodziny.

 2. sylwia
  sylwia :

  To jest prawda z punktu widzenia skutków wybuchu broni jądrowej. Jednakże Żyrinowskiemu [Ajdelsztajn ben Jicak] jako Żydowi nie zależy na zachowaniu lub odzyskaniu katedry św. Zofii i wielu zabytków greckiej i bizantyjskiej kultury chrześcijańskiej znajdujących siȩ w Turcji. Byłoby to w prawosławnej Rosji niepopularne. W futurystycznych spekulacjach nie można wykluczyć roli wspieranych przez Rosjȩ Kurdów i Ormian w ewentualnym rozpadzie Turcji i usuniȩciu jej z NATO jako państwa terrorystycznego jako alternatywnych przyczyn porażki Turcji w rozszerzającej siȩ wojnie na Bliskim Wschodzie.