Organizaca żydowska z Stanów Zjednoczonych zbiera podpisy pod petycją wzywającą amerykańską administrację do zawieszenia stosunków z Polską do czasu odrzucenia ustawy o IPN.

W odpowiedzi na klip jaki zaprezentowała żydowska organizacja Ruderman Family Foundation Polska Fundacja Narodowa własne wideo z przemówieniem prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa podczas jego wizyty w Polsce w lipcu ubiegłego roku. Przybyliśmy do was, aby przekazać wam bardzo ważną wiadomość: Ameryka kocha Polskę, Ameryka kocha Polaków. W imieniu wszystkich Amerykanów chciałbym też podziękować całemu narodowi polskiemu za gościnność okazaną naszym żołnierzom w Waszym kraju – powiedział wtedy prezydent Stanów Zjednoczonych.

W teledysku zaprezentowano zdjęcia z wizyty Trumpa w Polsce – m.in. z jego przemówienia oraz obrazy wiwatujących tłumów, a także powiewających obok siebie flag polskiej i amerykańskiej.

Na stronie neverdeny.org, umieszczono petycję do amerykańskiego rządu można zobaczyć logo fundacji Ruderman Family Foundation. Hasło jakie umieszczono na stronie brzmi: Polsko, nigdy nie pozwolimy ci zaprzeczyć Holocaustowi. Ruderman Family Foundation to prywatna fundacja założona w 2002 roku w Bostonie, działająca zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i Izraelu.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Na stronie umieszczono również film, w którym bohaterowie mówią: Pójdę za to do więzienia; zamkną mnie za to, co zaraz zrobię; polskie więzienie dziś już mnie nie przestraszy. Dodają także: Polski Holokaust.

ZOBACZ TAKŻE: Izraelski minister wywiadu obciąża cały naród polski odpowiedzialnością za Holocaust

Po tym jak 3,5 mln Żydów zostało zamordowanych w Polsce, w tym setki tysięcy dzieci, Polacy ustanowili nowe prawo. Słuchajcie Polacy! To, co się stało podczas Holokaustu, wystarczy. Uchylcie to haniebne prawo teraz. Teraz! – można usłyszeć na nagraniu.

Klip żydowskiej organizacji:

 

Kresy.pl / interia.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz