1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. gotan
    gotan :

    …komentarz tylko jeden…wymienić kadry konsularne przy ambasadzie i tzw.konsulatach..gdzie tak hojnie szastają kartami polaka ….Wówczas skończą się tacy popaprańcy ze wschodu ze swoimi prababciami…A na marginesie,należy skorygować probanderowców,którzy próbują nas pouczać..Wywalić Azjatów,tam skąd przyjechali.